3500-3750 TL Oyun sistemi

shooterfanas

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır hayalini kurduğum beni en az 3 5 yıl goturebilecek bir oyun sistemi toplamak istiyorum. Sizlerden sistem onerilerinizi bekliyorum sisteme monitör dahil olacak SSD daha sonra mi alsam diye biraz kararsız durumdayim. Yardimlarinizi bekliyorum ve rica ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
EKRAN KARTI konusunda pek emin değilim hep nvidia daha iyi gelmisdir bana o yuzden ekran kartini sahsimca GTX 1060 gibi birşey almayi düşünmekdeyim

Şahsi görüşüm, bütçene göre en uygun sistem budur. GTX 1060'ın hakkını verebilecek bir monitör bütçeye sığmıyor maalesef. NVIDIA ve AMD kıyasını bütçeye göre değerlendirmek gerekli. Ama yine sana kalmış, monitörü önemsemiyorsan alabilirsin.

Arkadaşlar uzun araştırmalar, forum içerisinde arkadaşların parça önerilerini değerlendirerek, göz önünde bulundurarak kendimce bu 2 sistemi topladım farkları ANAKART modelleridir.

H110 mi B150m mi ? 100 TL fark için değer mi ?
ayrıca sistem nasıl güzelmidir fps durumu nasıl olur kaç yıl götürür ?
1.JPG

2.JPG

Arkadaşlar uzun araştırmalar forum içerisinde arkadaşların parça önerilerini değerlendirerek göz önünde bulundurarak kendimce bu 2 sistemi topladım farkları ANAKART modelleridir.

H110 mi B150m mi ? 100 TL fark için değer mi ?
ayrıca sistem nasıl güzelmidir fps durumu nasıl olur kaç yıl götürür ?
Eki Görüntüle 190816

Eki Görüntüle 190817

B150M Bazooka almalısın. Ve tabikide değer. Sana tavsiyem ekran kartını MSI yapman ramleri Kingston alman. Ve bu bütçeye 120 GB SSD az, 240 GB almalısın.

MSI RX480 8GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı
Birde bunu ekle 3680 TL tutuyor.İdael bir sistem.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    38,1 KB · Görüntüleme: 81
1060 6gb msi ekelrsen tam 3549 tutuyor 3500 e indirim yaptırarak alabilirsin vatandan, veya alternatif sitelerin varsa oradan daha ucuza halledersin.

Dosya Ekleri

• 12.png
    12.png
    59,1 KB · Görüntüleme: 62
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı