3500-4000 TL aralığında laptop önerisi

Hocam 6 Bin TL'ye 1050 ti çok saçma. onun yerine 1650 super ekran kartlı bir sistem toplarsın veya hazır sistem alırsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yok onu 6 ay önce aldım zaten, evde en az iki laptop olması gerekiyor eski olan bozuldu 8 yıllık laptop, tek 1050 ti'lı olan kaldı o da yetmiyor 3 kişiye o yüzden internette takılmayacak yeni bir laptop alacağım bu ikisi arasında kaldım

Yerinizde olsam şu cihazı alırım.
Bu da güzel ama önyargım var lenovo markasına diğer forumlarda falan bozulursa ilgilenmiyorlarmış falan çok gördüm ama araştırayım bi iyice.
Başlıkta attığım dediğin benim önerdiğim Laptop. Mesajın ilk halinde yoktu galiba fark etmedim. Sonradan düzenleyip eklemissin.
mesajın ilk halinde vardı düzenlemedim hiç, moderatörler düzenlemiş yazım yanlışından
o çıkıyordur :D

Yok onu 6 ay önce aldım zaten, evde en az iki laptop olması gerekiyor eski olan bozuldu 8 yıllık laptop, tek 1050 ti'lı olan kaldı o da yetmiyor 3 kişiye o yüzden internette takılmayacak yeni bir laptop alacağım bu ikisi arasında kaldım

1.incisini bence boşver çünkü ekranı çok küçük bu fiyata 2.incisi gayet şık ve güzel onu öneririm.

Bu da güzel ama önyargım var lenovo markasına diğer forumlarda falan bozulursa ilgilenmiyorlarmış falan çok gördüm ama araştırayım bi iyice.
Öyle bir şey yok. Lenovo gayet iyi marka. Teknik servis olarak Acer ve ASUS iyi değil. Lenovo'da teknik servisle ilgili bir sorun yaşayan (illaki olmuştur genel olarak konuşuyorum) yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı