3500-4000 TL arası monitörsüz sistem toplama

grait705

Kilopat
Daha fazla  
Yakın zamanda böyle bir sistem almak istiyorum. Daha çok hazır kasalara yöneldim.

R5 2600 + RX 590

Alternatif

R5 2600 + Gtx 1660

Alternatif

R5 2600 + Gtx 1660 Ti

Bulduklarım bunlar. En alttakini alırsam o haliyle almak istemiyorum. Kasayı falan değiştirmem gerek. Öyle olunca da fiyat artıyor. Bir de bu 1660 Ti küçük versiyonunu almaya değer mi? RX 590 alırsam SE alma fırsatım var. Kara cuma'da ayrı ayrı toplarsam daha iyi bir sistem toplayabilir miyim? Aslında kendim de toplamak istemiyorum ve indirimden aldığım için parçalar geç gelebilir yazıyorlar. Videolardan yardım alarak parçalardan bir kısmını takabilirim fakat başka işlemlerde hata yaparım diye de çekiniyorum.

Ekleme :
Vatan Bilgisayar
Vatandan toplamayı denedim.Beklediğimden çok daha ucuza geldi nedense.Bu indirim dönemlerinde Vatan Bilgisayar gerçekten indirim yapmıyodu diye hatırlıyorum.Bir de Zotac ekran kartından verim alabilir miyim bilmiyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı