3500-4000 TL Arası Oyuncu Dizüstü Bilgisayarı Önerisi

Moonrage

Hectopat
Arkadaşlar yolculuk yapmak zorunda olduğum çok zamanlar olacak, sürekli yurt dışına gidip gelme durumu var bu yüzden Gaming Notebook arıyorum, yoksa tabiki de masaüstü dizerdim ama 3 sene boyunca bu şekilde olacağım. O yüzden özellikle Recep abiden önerilerini bekliyorum. isteklerim şunlardır; Güncel tüm oyunları çok iyi derecede çalıştırması, ısınma probleminin olmaması, aradığım 2 özellik budur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu kabul ediyorum, anlatmak istediğim ısınıp ekran kartını vs. donanımları yakan laptop almak istemiyorum recep abi. Oyuncuyum ciddi anlamda güncel oyun alıp oynuyorum. Hep izlenimlerim MSI üzerine fakat GT serisine girdin mi bütçeyi aşıyor 5000 TL gibi fiyatlarda, GE'lerde de alan arkadaşların yazılarına baktığımda ısınmanın çok fazla olduğunu söylüyorlar ki bu şekilde bir kullanımda notebook 1 sene sonra arıza verme ihtimali çok çok yüksek o yüzden senden bir tavsiye bekliyorum :). Teşekkür ederim ilgilendiğin için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba oyun, laptop, ısınma bu üç tanesi asla birbirinden ayrılmaz üç tanesinden biri olmazsa sorun çözülür ama hepsi bir arada oluyor ne yazık ki :)

- - - Güncellendi - - -

Oyun için kullanılacak bir dizsütü PC'de ısınma olmazsa olmaz. Öncelikle bunun kabul etmen gerek.

Aslında biliyorum fakat dediğim gibi anlatmak istediğim biraz daha farklı, tabiki ısınma olacak ama ısınma probleminden donanımsal hatalar veren notebook almak istemiyorum çünkü ciddi bir bütçe ayırdım. Bu bütçe ile çok harika masaüstü dizilir, ancak dediğim gibi zorunlu olarak notebook alıyorum. Şunu da biliyorum ki gaming notebook olacaksa özellikle kalın ve ağırlığı fazla olacak. Ben bunlara takılan biri değilim 10 kg'da olsa yeter ki makine istediğime yakın olsun. Özellikle recep abi senden bir öneri bekliyorum fikrin çok önemli benim için.

Arkadaşlar yolculuk yapmak zorunda olduğum çok zamanlar olacak, sürekli yurt dışına gidip gelme durumu var bu yüzden Gaming Notebook arıyorum, yoksa tabiki de masaüstü dizerdim ama 3 sene boyunca bu şekilde olacağım. O yüzden özellikle Recep abiden önerilerini bekliyorum. isteklerim şunlardır; Güncel tüm oyunları çok iyi derecede çalıştırması, ısınma probleminin olmaması, aradığım 2 özellik budur.
Dostum al sana az ısınan bütçene uygun gaming notebook : MSI - MSI GX70 3BE-042TR AMD A10-5750M 16GB 128GB SSD+750GB HD8970M 2GB 17.3" Full HD Blu-Ray Win 8 (Crysis3 Edition) (Gaming Pack Hediyeli) - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı