3500-4000 TL Arası Sistem Toplama

B150m bazooka kullanmanıza gerek yok. B150m pro vdh modeli daha mantıklı. Sisteme mutlaka ssd ekleyin.

Dediklerinizi deniyeceğim tesekkur ederım.

Hepsiburada.com'dan toplasanız yaklaşık 4500-5000 arası olur. Oyun için i5 6400 yeterli.

Neden bilmiyorum ama dokunarak almak ıstıyorum yanı ınternete pek fazla bır guvenım yok cunkı dogru seyı yollayıp yollamıcaklarından emın degılım bırde ben kutu koleksyonu yapıyorum yanı alırsam kutusuylamı yoluyorlar yoksa montaj yapıpmı ?

Bu sistemi öneririm.

upload_2017-2-7_20-10-10.png

Dediklerinizi deniyeceğim tesekkur ederım.

Neden bilmiyorum ama dokunarak almak ıstıyorum yanı ınternete pek fazla bır guvenım yok cunkı dogru seyı yollayıp yollamıcaklarından emın degılım bırde ben kutu koleksyonu yapıyorum yanı alırsam kutusuylamı yoluyorlar yoksa montaj yapıpmı ?
Kardeşim ben de yok almam derdim ama işler Vatan'ın 40 TL'lik macunu 55 TL'ye satmasıyla değişti. Söylediğim site gayet güvenilir. Özellikle satıcısı site olan ürünlere bakıyorum. Bazen daha ucuz oluyor. Verirsen siparişi kutularıyla gönderirler. Vatan'a ya da nereyse git dokun bak fiyat karşılaştır. Çoğu zaman site daha ucuz. Korkma.

Ben yaz tatilinde 3500-4000 TL arası bir PC toplamak istiyorum. Recep abi'nin videolarını izledım ve MSI bazuuka adlı bir anakart gördüm ve içinde olmasını çok istıyorum. Kasam dark n10 veya aerocool dukase olmasını çok istiyorum. İçinde monitor dahil 4000 TL tutması lazım malum durum pek iyi değil biliyorum çok sey istedim fakat yardımcı olursanız sevınırım.
Kardeş o zamana kadar daha ne yeni modeller girer pazara. Şimdiden konu açmanı ve özellikle MSI belirtmeni garip buldum.

Kardeşim ben de yok almam derdim ama işler Vatan'ın 40 TL'lik macunu 55 TL'ye satmasıyla değişti. Söylediğim site gayet güvenilir. Özellikle satıcısı site olan ürünlere bakıyorum. Bazen daha ucuz oluyor. Verirsen siparişi kutularıyla gönderirler. Vatan'a ya da nereyse git dokun bak fiyat karşılaştır. Çoğu zaman site daha ucuz. Korkma.

Site Ney Peki

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı