3500-4000 TL monitör tavsiyesi

ateykan0

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Monitörümde 2. kez ölü pixel çıkması nedeniyle iade edeceğim. Aşağıda belirttiğim özelliklerde monitör arıyorum. Tavsiyesi olan varsa yazarsa çok sevinirim.

-2K ya da üzeri,
-1 ms tepki süresi,
-27 inç ya da üzeri,
-144 Hz ve üzeri,
-Tercihim Curved olması olması ama olmayadabilir,

Şu an kullandığım MSI Optix MPG27CQ2 bu özelliklere sahip ve normalde memnunum. İlk aldığımda ölü pixel vardı iade aldırdım zorla. Farklı firmadan tekrar aldım 3 ay önce ve 2 hafta önce tekrar ölü pixel oluştu. Benim şanssızlığım mı yoksa kronik mi bilmiyorum açıkçası. Max bütçem 3.5-4 arası. Daha fazla fiyatlı monitör önermeyin 😊

Arkadaşlar merhaba,

Monitörümde 2. kez ölü pixel çıkması nedeniyle iade edeceğim. Aşağıda belirttiğim özelliklerde monitör arıyorum. Tavsiyesi olan varsa yazarsa çok sevinirim.

-2K ya da üzeri,
-1 ms tepki süresi,
-27 inç ya da üzeri,
-144 Hz ve üzeri,
-Tercihim Curved olması olması ama olmayadabilir,

Şu an kullandığım MSI Optix MPG27CQ2 bu özelliklere sahip ve normalde memnunum. İlk aldığımda ölü pixel vardı iade aldırdım zorla. Farklı firmadan tekrar aldım 3 ay önce ve 2 hafta önce tekrar ölü pixel oluştu. Benim şanssızlığım mı yoksa kronik mi bilmiyorum açıkçası. Max bütçem 3.5-4 arası. Daha fazla fiyatlı monitör önermeyin 😊

bu monitörü 4 aydır aktif kullanıyorum, en iyilerinden birisi diyebilirim, kullanım amacım teknik resim ve modelleme üstüne çok fazla zaman harcadığım için gözümü yormaması en önemli unsurdu bu zamana kadar böyle bir sorunla karşılaşmadım bu ürünü düşünebilirsin.

Bu monitörü 4 aydır aktif kullanıyorum, en iyilerinden birisi diyebilirim, kullanım amacım teknik resim ve modelleme üstüne çok fazla zaman harcadığım için gözümü yormaması en önemli unsurdu bu zamana kadar böyle bir sorunla karşılaşmadım bu ürünü düşünebilirsin.

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim inceleyeceğim. ASUS TUF monitörler çok kaba geliyor özellikleri çok iyi olsa da ☹️ onun haricinde 31.5 ya da 34 inç 2K, 4K arasında tepki süresi 1ms ve en az 144 Hz olan monitör bulabilir miyim Max 4000 TL'ye?

Geri
Yukarı