3500-4000 TL notebook önerisi

Brkytpl

Centipat
Arkadaşlar 3500-4000 TL arasında son çıkan oyunları oynatacak bir notebook arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyata oyun oynamak biraz zor. Güncel oyunlar için alınabilecek en ucuz laptop bence budur.
Evet bunu bende gördüm bunu almayı düşünüyorum zaten ama daha ucuza varsa bildiğiniz mx150 nasıl mesela onlar biraz daha ucuz.

Evet bunu bende gördüm bunu almayı düşünüyorum zaten ama daha ucuza varsa bildiğiniz mx150 nasıl mesela onlar biraz daha ucuz.
En düşük ayarlarda belki oyun oynatır ama hız olarak 2 kat bir fark var. Bütçeniz yetmesse bu model de iyidir. İlk attığım linkteki 1050 3GB normal 1050 den çok daha hızlı bir kart ama bu da iş görür.

Son düzenleme:
Yeni oyunlar demişsin hangi oyunlar?
Monster'in 5000tl'lik notebookları için indirim kovalayabilirsin. Ya da masaüstü toplayabilirsin.
Notebook düşünüyorum indirim şu an var ama ne düşünüyorsunuz daha uygun 1050 varsa bildiğiniz yardımcı olursanız sevinirim
En düşük ayarlarda belki oyun oynatır ama hız olarak 2 kat bir fark var. Bütçeniz yetmesse bu model de iyidir. İlk attığım linkteki 1050 3GB normal 1050 den çok daha hızlı bir kart ama bu da iş görür.
Sağol dostum birazda ben bakayım belki daha uygun bulabilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı