3500-4000 TL NVIDIA ekran kartı önerisi

Hocam her ne kadar DLSS olsa da RX 6800 XT üst seviye bir kart RTX3050 ile kapıştırılması mantıksız olur belki size kusurlu ürün gelmiştir.

Ya FPS olarak 6800XT 3080 Ti ile kapışıyor evet DLSS konusunu abarttım ama yayın renderleri olarak NVIDIA daha yüksek. Yazılımdan kazanıyor.

6800 XT’nin herhangi bir ortamda veya koşulda 3050, 3060 gibi kartlara yenilmesi imkansız. Nvidia yayında iyidir ama denk olduğu kartlarda. Öyle bi algı var ki sanırsın 1050 yayında ve render da 6800’den iyi.
hocam ne yaptın ya :D

Kankan değilim. Ayrıca yayın yapılmaz değil yapilamiyor zaten. NVIDIA istediğimi belirttim.

Ben zaten NVIDIA öneriyorum sakin ol :) mesajları baştan okuyabilirsin ben fikirlerini savunuyorum.

Bu paralara sıfır, iyi bir kart alınmaz zaten. İkinci eldede maksimum 1660/2060 denk gelir. Almak istersenizde elimde 1 adet Palit RTX 2060 mevcut, soğutması vs.. iyi durumda. Ama garantisi bu yıl bitti. 3950'e bırakacaktım bir arkadaşa, sıkıntı çıktı. Sizede bu fiyatlarda yardımcı olurum. Param Güvende yada Dolap üzerindende gönderebilirim. Size kalmış. Düşünürseniz, yazarsınız.

Geri
Yukarı