3500-4000 TL sistem toplama

mygunay50

Hectopat
Arkadaşlar biliyorum böyle çok konu var ama benim evde PC yok, telefondan da takip etmesi zor oluyor, bu yüzden konu açtım. Cuma günü indirimde alabileceğim 3500 ila 4000 TL arası sistem önerir misiniz? Hazır sistem de olur (Vatan'dan toplayabileceğim bir sistemde olur). İnternetten değil de şubeye gidip almayı tercih ederim. Şimdiden öneride bulunacak olan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bekle fiyatlar düşmüştü çoğu sitede vatan,itopya,sinerji buralar indirim yaptı tekrar yapar mı bilinmez ama yine de bekle bir şey kaybetmezsin.İnce hesap yapmadı cuma yapacak kesin sitesinde yazıyor zaten.Bu cumayı bekle.

Gecen hafta yapanlar indirim yapmayacakmış bu hafta sordum öyle dediler vatan itopya sinerji
Sinerji zaten fazla indirim yapmadı nedeni zaten indirimdeydi çogu parça rx590 1350 sattıyorlardı gene öyle sattilar mesela

Gecen hafta yapanlar indirim yapmayacakmış bu hafta sordum öyle dediler vatan itopya sinerji
Sinerji zaten fazla indirim yapmadı nedeni zaten indirimdeydi çogu parça rx590 1350 sattıyorlardı gene öyle sattilar mesela
Güzel indirim oldu bence daha önce 5000 civarı topladığım sistemi 4.300 TL ye topladım vatandan hem de vade farkı da almadılar.Sinerjiye baktım itopyaya baktım hiç biri vatan kadar indirimli değildi ve sonuçta hepsi vade farkı alıyor.

Güzel indirim oldu bence daha önce 5000 civarı topladığım sistemi 4.300 TL ye topladım vatandan hem de vade farkı da almadılar.Sinerjiye baktım itopyaya baktım hiç biri vatan kadar indirimli değildi ve sonuçta hepsi vade farkı alıyor.
Ben direkt nakit alıcam 4000tl var nereden almak mantıklı olur? Sinerji mi ince hesap mı vatan mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı