3500-4500 Laptop Önerisi

Kardeş n11'den alma. Alacaksan hepsiburada.com da ki hepsiburada mağazasından yani diğer satıcılardan değil de satıcısı hepsiburada olandan al. Başın ağrımasın sonra. Bir de Toshiba'dan uzak dur. Sağlam makina ama servis'i rezalet, o yüzden benim şuan başım ağırıyor. Forumlarda markaların servis durumunu göz önüne alarak bir tercih belirle.

Eğer bütçen 4500 ise MONSTER almalısın kendin karar ver araştır karşılaştır diğer markalarla sana sadece şunu söyleyeyim kendi deneyimim olarak MSI ve MONSTER satış sonrası destekte bir numaralar iki markayıda kullanıyorum.

4,899 dan başlıyor en az o kadar bütçe yok. Oyun oynamamam zaten laptop'ta yoksa bende Monster düşünüyordum.
Lenovo Ideapad 520 i5-8250U 8GB 1TB MX150 Fdos 15.6" 81BF00BTTX. Başka sağlam laptop yok dimi? AMD ekran kartı olanlar var da mx150'den daha az puan alıyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı