3500-4500 TL monitör önerisi

Asdas Gudas

Decapat
Daha fazla  
Normalde oyunlarımı laptopumdan ( GTX 1650, i5 10300H, 16 GB RAM) oynuyorum ama kısa zaman önce Xbox Series S sahibi oldum, bilgisayardan oynamak istemediğim oyunları Xbox'da oynuyorum. Xbox'ım TV'ye bağlı şu an ama bir monitör alıp odamda kullanmak istiyorum, sizce 3.500-4.500 arasında ki bir monitör yetersiz mi kalır yoksa işimi görür mü? Televizyon ekranı kaliteli ve büyük ama dediğim gibi odamda kullanmak istediğim için böyle bir talebim var. Sadece hikaye temalı oyunlar oynayacağım için çok yüksek Hz olmasına gerek yok 1080P de yeterli gibi.

Oyun için hikaye temalı oyunlar için 60hz yeterli 32inch bir tv bakmalısın marka çok önemli değil.
Televizyonlar içinde barındırdığı teknolojiden olsa gerek yağ gibi akıyor. Televizyonun ses sisteminide kullanırsın ayrıca televizyon alırsan
-Odanda bir dahili uydu alıcılı bir tv olur
-akıllı özelliğinide kullanırsın
-hdmi ile farklı ürünlerde bağlayabilirsin

Eğer normal bir monitörün varsa tercihin 32 inc bir tv olmalı.

Tv izlemesen bile bazen ses gelsin diye bile açabilirsin.

Fakat hiç monitörün yoksa monitör al ama zaten lapotun 144hz.

Oyun için hikaye temalı oyunlar için 60Hz yeterli 32inch bir TV bakmalısın marka çok önemli değil.
Televizyonlar içinde barındırdığı teknolojiden olsa gerek yağ gibi akıyor. Televizyonun ses sistemini de kullanırsın ayrıca televizyon alırsan.
-Odanda bir dahili uydu alıcılı bir TV olur.
-Akıllı özelliğini de kullanırsın.
-HDMI ile farklı ürünlerde bağlayabilirsin.

Eğer normal bir monitörün varsa tercihin 32 inc bir TV olmalı.

TV izlemesen bile bazen ses gelsin diye bile açabilirsin.

Fakat hiç monitörün yoksa monitör al ama zaten lapotun 144Hz.

Monitör ve TV'lerden çok anlamadığım için aslında önerebileceğiniz bir model var mı?

Bu güzel monitör.

Bu fiyata toshiba tercih edilebilir 1080p uydu alıclı led tv hikayeli oyunlarda 60hz 60fps yağ gibi akar fakat monitörlerde daha yüksek yenileme hızı bulabilirsin karar senin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı