3500-4500 TL performanslı iPhone tavsiyesi

Geçen sene Ağustos ayından yurt içi 7 plus 128 GB aldım aldığımda 4 5 aylık garantisi mevcuttu. Fiyat olarak 2900 liraya almıştım sıfır fiyatı 5.5 milyardı tavsiyem güvenilir birinden x yada 8 plus alabilirsin illa sıfır olsun diyorsan 7 plus var o fiyat aralığında.
İphone 8 modeli ile 7 Plus modeli arasında kaldım sizce hangi telefonu almalıyım

Artık yurtdışı telefon da alamazsınız. Keşke önceden alsaydınız XR'ı çekerdiniz. Ben İphone 7 Plus alırdım. Çift kamera, daha büyük ekrandan dolayı.

İphone 8 modeli ile 7 Plus modeli arasında kaldım sizce hangi telefonu almalıyım

Tabii ki 8 almanız çok daha doğru olacaktır, ben her zaman olabilecek en günceli alma tarafındayım. 7 Plus ile sadece ekstra olarak büyük ekran ve büyük batarya sahibi olmuş olursunuz, ancak 8 ile daha iyi bir işlemci, ve 1 yıl daha fazladan yazılım desteği, bunlar benim gözümde batarya ve ekrandan çok daha değerli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı