3500-5.000 TL akıllı telefon önerisi

Selçuk ESEN

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Kurgucu - Video Editing
Merhaba arkadaşlar, konu başlığında da göreceğiniz üzere yeni bir akıllı telefon arayışı içindeyim. Çok uzun süredir güncel akıllı telefon teknolojisini takip etmediğim ve telefonu da aslında çok basit düzeyde kullandığım için böyle bir başlık açma ihtiyacı duydum. Şu an kullandığım Huawei Mate 10 Lite modeli artık yavaşlamaya, kamerası işimi görmemeye başladı. Telefonda oyun oynayan biri değilim, ağırlıklı olarak web, YouTube, Instagram, WhatsApp ve kamera kullanıyorum. Benim için öncelik telefonun stabilitesi anlamsız şekilde kitlenmeler ufak ama sinir bozucu buglar beni cihazdan soğutuyor. Araştırmalarım sonucu birkaç cihaz seçtim ancak kullananlar varsa yorumlarını merak ediyorum. Xiaomi Mi Note 10, Samsung Note 10 Lite, Samsung S10 Lite, Xiaomi Redmi Note9 Pro, Huawei nova 5t, Huawei P30 dediğim gibi bütçem maksimum 5 bin TL son gelen zamlarla birlikte ederi o paralar olmayacak bir ürünü de almak istemiyorum. Eğer yeni telefonlar gelecekse beklemem gerekirse 1-2 ay daha bekleyebilirim bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kendim olsa sahibinden de 4K civarında daha yeni alınmış temiz S Note 10 bulur onu alırım. Eylül'de 4K'ya Note 9 almıştım çok memnunum. Note 20 4K bandına düşene kadar değiştirmem artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı