3500-5000 arası Gaming Laptop Tavsiyesi

Msi oldukça pahalı çalışır. Yani ASUS tercih edebilirsiniz. G serisi bütçeniz karşılarsa alabilirsiniz. Ancak onlarda birazpahalı
Monster pahalı çalışır derken ne demek istedin dostum, sadece meraktan soruyorum bilgi edinmek için?

@kaanbugra Siz bilirsiniz. Size önerdiğim notebook da GTX965M vardı. Gönderdiğiniz Asus'ta GTX960M var.
Öyle fakat ürünleri incelediğim de asus beni daha çok cezbetti ve ısınma sorununun msi'a göre daha az olduğunu duydum ayrıca windows 8.1 yüklü olması, 4Gb ekran kartı hafızası olması(yeni nesil oyunlarda 2 gb yeterli olmayabilir) f/p olarak daha mantıklı geldi.

Dedikleriniz malesef hala Asus'u iyi yapmıyor. Maksadım Asus'u kötülemek değil. Yanlış anlaşılmasın.

MSI'nin daha az ısınacağına emin olun. Çünkü CPU ve GPU 2 adet ayrı fanla soğutulmakta. Göndermiş olduğunuz Asus, tek fan ile CPU+GPU soğutuyor.

Bununla beraber 4GB ekran kartının daha iyi olacağını söylemişsiniz. Ama şunuda unutmayın alacağınız ekran kartı asla GTX965M'in verdiği FPS'i veremeyecek. 2GB ekran kartı her türlü yeterli olur. Ama siz 4GB bir ekran kartı için daha düşük GPU tercih ediyorsunuz.

Yinede herşeye rağmen sizin kararınız.

Dedikleriniz malesef hala Asus'u iyi yapmıyor. Maksadım Asus'u kötülemek değil. Yanlış anlaşılmasın.

MSI'nin daha az ısınacağına emin olun. Çünkü CPU ve GPU 2 adet ayrı fanla soğutulmakta. Göndermiş olduğunuz Asus, tek fan ile CPU+GPU soğutuyor.

Bununla beraber 4GB ekran kartının daha iyi olacağını söylemişsiniz. Ama şunuda unutmayın alacağınız ekran kartı asla GTX965M'in verdiği FPS'i veremeyecek. 2GB ekran kartı her türlü yeterli olur. Ama siz 4GB bir ekran kartı için daha düşük GPU tercih ediyorsunuz.

Yinede herşeye rağmen sizin kararınız.
Katılıyorum, ekran kartına sadece gb olarak bakmamanı öneririm. Hd çözünürlükte (1080p) bir ekran için 2 gb ekran kartı kesinlikle yeterli olacaktır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı