3500-6000 TL’ye laptop önerisi

Oyun ve ofis alanlarında kullanabileceğim en uygun fiyat performans laptop önerileriniz nelerdir?

Son düzenleme:
Neredeyse yarı yarıya bir fiyat makası var? Neye göre söyleyelim?
Abi aradığım iki model var aslında. Öncelikle uygun fiyatlı ve performans laptop önerisi arıyordum. Ardından kendi kendime dedim verirsen parayı bari en iyisine bak o fiyata. Bu nedenle 5000 6000 arasında ki laptoplara da bir göz atmak istedim. İki fiyat segmentinde de verebiliceğin öneriler neler?

Abi aradığım iki model var aslında. Öncelikle uygun fiyatlı ve performans laptop önerisi arıyordum. Ardından kendi kendime dedim verirsen parayı bari en iyisine bak o fiyata. Bu nedenle 5000 6000 arasında ki laptoplara da bir göz atmak istedim. İki fiyat segmentinde de verebiliceğin öneriler neler?
Çok vakıf olmadığım bir konu ancak bir tavsiye yapmam gerekirse;

Öneriniz için teşekkür ederim. Hayırlı akşamlar dilerim
Excalibur dışında önerebileceğiniz bir laptop var mı ?

Hangi tür oyunlar oynayacaksınız? En çok ofis işlerinde mi kullanacaksınız? Yani bunu bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncelikle amacım tamamen oyun deil. Pubg mobile, pubg lite, ets 2, pes, fifa tarzı oyunlar. Ancak amacım dediğim gibi tamamen oyun deil. Yazılım konusunda bana yeterli performansı vermesi gerekli. Öğrenciyim, okul işlerinde kullanabileceğim hızı ve performansı gayet yerinde bir laptop almak istiyorum

Geri
Yukarı