3500 ₺ i5 6500 Sistem Toplama

BerlT

Hectopat
Merhaba. Ben Mayıs ayının ortalarına doğru bir sistem almayı planlıyorum ve kendim ortalama bir sistem toplamaya çalıştım ve bunu sizlere de sormaya karar verdim. Sistem sizce nasıl ve eklenebilecek herhangi bir eksiği var mı ?

Not: Bu sistemi şimdiki nesile göre topladım eğer herhangi bir yeni parça çıkarsa değişme ihtimali var ama yeni bile olsa bütçem bu + işlemci i5 6500 de kalmalı mı yoksa -40 ₺ ye 6400 mü almalıyım ?

Sistem:

Toplam => 3473 ₺
Ve ben bu sisteme monitör olarak Lg 42LM660S Tv mi (42LM660S FULL HD 107 cm,3D LED Smart TV,MCI 400 Hz,Wİ-Fİ,4 Adet Gözlük) kullanmak istiyorum. Oyunlarda vb ve yakında kullansam sorun olur mu ?

Şimdiden vakit ayırdığınız için teşekkürler.

Benim sistemimi göstereyim ,gayet memnunum 3200 ile 3500 tl arası fiyatlar değişiyo ,monitörler ile ilgili o kadar bilgili değilim.
sketch-1457896128511.jpg

Monitörlü olarak böyle bir sistem düşünebilirsiniz. Zaten monitörü çıkarırsanız R9 390X alabiliyorsunuz. İşlemci daha iyi, sıvı soğutma da cabası.

yen.jpg

Monitöre ihtiyacım yok ben sadece tv yi monitör olarak kullanıcam sizce nasıl olur diye soruyordum.

2. Olarakta vu işlemciler pek ısınmıyor diye biliyorum ben pek su soğutma kullanmayı düşünmüyorum ama ve hdd olarakta elimde 2 tane 1tb, 2 tanede 500 lük hdd var ama ssd olabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı