3500 TL i5 6500 GTX970 Sistem Toplama

970 mi ... arkadaşın acelesi yoksa 480 i beklemesi en mantıklısı 480 , 980 e bile yakın olacak bi kart
Hocam sonuçta uçak yapmıcaz. 1060 ne zaman çıkacakki :) daha yeni 1070 çktı. Bnde gtx970 alacağım ve memnunum. Fhd high Allah bereket versin. Fazla göç çıkarır.

Hocam sonuçta uçak yapmıcaz. 1060 ne zaman çıkacakki :) daha yeni 1070 çktı. Bnde gtx970 alacağım ve memnunum. Fhd high Allah bereket versin. Fazla göç çıkarır.
yani kardeşim yanlış anlama iyiliğine söylüyoruz daha düşük fiyata daha performanslı kartlar mevcut yinede sen bilirsin

Sağol, istediğim gibi bir sistem ancak eğer fiyatları düşerse EVGA yerine MSI koyabilirsem daha iyi olacak.
Msi da CW yani coilwhine sorunu var.Ama biraz şans işi.Ayrıca Evga parça kalitesi bakımından daha iyi.Hem ayrıca 4 gb bellek 3,5 gb olarak da gelebilir.Bilmiyorum ama paranızı garantiye almak istiyorsanız Evga alın derim.Msi yı kötülemiyorum CW çıkarsa da garanti kabul ediyor,değiştiriyor ekran kartını.Ama indirimleri bekleyip Evga tercih edin bence.

Msi da CW yani coilwhine sorunu var.Ama biraz şans işi.Ayrıca Evga parça kalitesi bakımından daha iyi.Hem ayrıca 4 gb bellek 3,5 gb olarak da gelebilir.Bilmiyorum ama paranızı garantiye almak istiyorsanız Evga alın derim.Msi yı kötülemiyorum CW çıkarsa da garanti kabul ediyor,değiştiriyor ekran kartını.Ama indirimleri bekleyip Evga tercih edin bence.
Tam tersi durym söz konusu , Evga da cw ler baş göstermeye başladı :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı