3500 lira APU sistem önerisi

xMagician

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selamlar. Arkadaşım 3500 lira bandında bir APU sistem almak istiyor. Dersler ve ödevler haricinde CS:GO, R6, EU4 gibi oyunlar oynayacak. Bilgisayarı parça parça değil, toplanmış olarak almak istiyor. Ayrıca Webcam'e de ihtiyacı var. Yardımcı olabilir misiniz?

Islemciyi 3200G ile anakarti ise B450MH ile degistir. RAM'i 2 adet yap. Bu sekilde 3500 TL tutuyor, yalniz facecam ne alaka onu anlamadim, o ayri konu bu ayri konu.

Monitör ve klavye mouse dahil mi hocam?
Hayır, onlar var.
Islemciyi 3200G ile anakarti ise B450MH ile degistir. RAM'i 2 adet yap. Bu sekilde 3500 TL tutuyor, yalniz facecam ne alaka onu anlamadim, o ayri konu bu ayri konu.
Dersler için kamera lazım, bilgisayarın yanında onu da istemişti. O yüzden. GameGaraj'da işlemci stokları bitmiş.

Haklısınız, görmemişim. İnternette araştırdığım kadarıyla 3200G çok önerilmiyor. Stokların yenilenmesini beklemeli miyiz?

Stoklarin tekrar ne zaman gelecegi kesin degil gelse bile hangi fiyattan gelecegini kimse bilmiyor. Alip almamak size kalmis yani, ben burada size alin derim bakarsiniz 3 ay sonra stoklar yenilenir veya tam tersi. Bu fiyat bandinda da sifir olarak bu kadar oluyor dedigim gibi istiyorsaniz stok bekleyin size kalmis.

3200G ve 3400G'nin arasındaki fark sadece GPU gücü, CPU olark fark yok bildiğim kadarıyla.

Birisi 4C/4T digeri 4C/8T birde Base frekans ve maksimum cikabilecekleri frekanslar arasinda ufak bir fark var.

Arkadaşlar bu linkte sadece SATA SSD'ler var.
SSD almasak anakartta B450 mh M.2 slotu var. Ayrı yerden M.2 SSD alıp taksak sorun olur mu?
Ekran Alıntısı.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı