3500 lira APU sistem önerisi

Arkadaşlar bu linkte sadece SATA SSD'ler var.
SSD almasak anakartta B450 mh M.2 slotu var. Ayrı yerden M.2 SSD alıp taksak sorun olur mu?Eki Görüntüle 1011215
Evet, onu ben de fark etmiştim. Linkteki sistemi alırken herhangi bir depolama aygıtı seçmeden sipariş verebiliyoruz. Farklı yerden uygun M.2 alıp takılabilir.

Evet, onu ben de fark etmiştim. Linkteki sistemi alırken herhangi bir depolama aygıtı seçmeden sipariş verebiliyoruz. Farklı yerden uygun M.2 alıp takılabilir.
Tamam o zaman. Bu sistem hangi oyunu oynatır ? İleride buna bir ekran kartı taksak daha performanslı olur mu ? İşlemci sorun çıkarır mı ?

Tamam o zaman. Bu sistem hangi oyunu oynatır ? İleride buna bir ekran kartı taksak daha performanslı olur mu ? İşlemci sorun çıkarır mı ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyun testleri bu videoda var. Açıklama kısmındaki sistem özelliklerine bakın, zira daha iyi parçalar seçerseniz videodakinden daha yüksek FPS alırsınız. Uygun bir ekran kartı takmak performans artırır ancak ne kadar artar, değer mi değmez mi bilmiyorum. Bilenler açıklarlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı