3500 liraya Bluetooth kulaklık önerisi

Beats Studio Buds önereceğim zaten aşağıya bırakmışsınız. Her ne kadar klipsch markası gibi kaliteli olmasa da sonuçta Apple bünyesinde üretilen ve sizi gayet tatmin edecek bir kulaklık. Tavsiye ederim müzik kısmında.

Forumda önermemişler. O fiyata bir sürü alternatif var.

Hocam Android kullanıyosunuz gibi gözüküyor. Buds 2 Pro, Anker liberty 4, Jabra Elite 7 serisine bakın. Beats Studio Türkiye'de ne kadar pahalıymış. 1500TL'ye kardeşime almıştım yurt dışından. Buds 2 Pro kullanan biri olarak bir alt segment kalıyor attığınız kulaklık.

Hocam Android kullanıyosunuz gibi gözüküyor. Buds 2 Pro, Anker liberty 4, Jabra Elite 7 serisine bakın. Beats Studio Türkiye'de ne kadar pahalıymış. 1500TL'ye kardeşime almıştım yurt dışından. Buds 2 Pro kullanan biri olarak bir alt segment kalıyor attığınız kulaklık.
Samsung kullanmıyorsa buds 2 pro almanın mantığı yok ayrıca Liberty 4 Beats studio buds dan daha iyi vede telefonunuz Android ise

Samsung kullanmıyorsa buds 2 pro almanın mantığı yok ayrıca Liberty 4 Beats studio buds dan daha iyi vede telefonunuz Android ise
Evet hocam telefonum samsung o yüzden buds 2 pro aldım. Memnunum şuanlık.

Geri
Yukarı