3500₺ monitör dahil sistem tavsiyesi

Everest marka monitör koymuşsunuz, monitöre önem verdim diyorsunuz. İyi misiniz hocam?

Yav hocam 600 TL'ye başka bir şey bulamadım niye anlamıyorsunuz beni? Bütçesini 50-100 TL arttırabilirse daha güzel monitör tavsiyesi yaparım ama bütçesini arttırabilir mi bilmiyoruz.

Yav hocam 600 TL'ye başka bir şey bulamadım niye anlamıyorsunuz beni?
Gayette iyi anlıyorum. Bir şey diyeceğimde hiç mi düşünemiyorsunuz? İkinci el piyasası diye bir şey var. Ben 2020'de bu bütçede sıfır monitör alınmasını kesinlikle önermem. O da attığınız gibi everest marka falan oluyor. Hadi her şeyi geçtim. Araştırsanız bulursunuz. Buyrun. Ben 550 TL'ye bal gibi monitör buldum. Attığınız ürün everest marka 60 Hz 5ms. Bu ürün ise LG marka 60Hz ve 2ms.
Hem de daha ucuz. Çöpe hiç 600 TL verilir mi hocam?

Gayette iyi anlıyorum. Bir şey diyeceğimde hiç mi düşünemiyorsunuz? İkinci el piyasası diye bir şey var. Ben 2020'de bu bütçede sıfır monitör alınmasını kesinlikle önermem. O da attığınız gibi Everest marka falan oluyor. Hadi her şeyi geçtim. Araştırsanız bulursunuz. Buyurun. Ben 550 TL'ye bal gibi monitör buldum. Attığınız ürün Everest marka 60 Hz 5ms. Bu ürün ise LG marka 60Hz ve 2ms.
Hem de daha ucuz. Çöpe hiç 600 TL verilir mi hocam?

Tamam hocam en iyisi sizsiniz. Kolay gelsin.

Buyrun. Topladım. En azından kaliteli bileşenler var sistemde. Ayrıca çift kanal RAM kullanmaya özen gösterdim. APU sistemlerde çift kanal bellek, gözle görülür bir artış sağlar dediğim gibi.

Tamam. Alın. Ama siz üzüleceksiniz benden söylemesi. Umarım birkaç ay sonra burada gelip "monitörüm bozuldu" tarzında konu açmazsınız.

Everest taş gibi marka. Kasaları da çok kaliteli. Ben HP monitör kullanıyorum ama Everest alın derim yani. 😉 Korkmayın bozulmaz.

Everest taş gibi marka. Kasaları da çok kaliteli. Ben HP monitör kullanıyorum ama Everest alın derim yani. 😉 Korkmayın bozulmaz.
Everest taş gibi marka mı? Nereye düştüm ben ya? Ne oluyor arkadaşlar?
Tartışmadan korkmak ne alaka ya? Sizinle muhatap olmak istemiyorum. İyi forumlar.
Tabii haksız çıktınız hemen sıyrılın aradan. Mantıklı.

Son düzenleyen: Moderatör:
https://www.technopat.net/sosyal/ko...t/sosyal/konu/everest-m-635-alinir-mi.941658/

Tabii haksız çıktınız hemen sıyrılın aradan. Mantıklı.

Haksız mı? :D Mesajları düzgün okusaydın o sistemde değişiklik yapmasını belirtmiştim. Konu dışı gereksiz mesaj atmaya devam et.

https://www.technopat.net/sosyal/ko...t/sosyal/konu/everest-m-635-alinir-mi.941658/

Tabi haksız çıktınız hemen sıyrılın aradan. Mantıklı.

Nereye düştün? Ankara Çinçin'e sanırım 😀 ne kötü değil mi? İnsanlar varoş ve hep Everest kullanıyorlar. 😉

@GCan hocam diğer arkadaşları takmıyorum şu an. Sadece sizin için yazıyorum. O atılan hazır sistemin PSU'su baş ağrıtacak derecede kötü. SSD kronik sorunlu. Kasa seçimi sadece iki tane var ve ikisi de çöp. RAM tek kanal. Büyük bir performans kaybı yaşarsınız. Aldığınız ilk gün mutlu olsanız bile ilerleyen bir zamanda sıkıntısı çıktığı zaman üzülürsünüz. Biri gelmiş Elite V3 PSU'lu sistem öneriyor. Diğeri Everest monitör öneriyor. Daha doğru düzgün kaliteli bileşenlerin ne olduğunu bilmeden gelmiş öneri yapıyorlar burada. Ben size söyleyeceğimi söyledim. Almayın. Artık bu kadar laftan sonra da anlamıyorsanız alın çöp tenekenizi mutlu olmaya "çalışın" ne diyeyim ki.

İyi forumlar.

Geri
Yukarı