3500₺ monitör önerisi

Furkan059

Hectopat
Olabildiğince yüksek yenileme hızına, IPS panele sahip beni uzun süre götürecek bir monitör arayışındayım, bütçe maksimum 3700 olabilir. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

ASUS serisini öneririm. 2 yıldır kullanıyorum hiçbir sıkıntım olmadı. ASUS VG27vq kullandım ama o bütçeyi çok aşıyor VG24vqe güzel olabilir. videolarını izleyip satın almanı öneririm pişman olmamak için.

ASUS serisini öneririm. 2 yıldır kullanıyorum hiçbir sıkıntım olmadı. ASUS VG27vq kullandım ama o bütçeyi çok aşıyor VG24vqe güzel olabilir. videolarını izleyip satın almanı öneririm pişman olmamak için.

Bencede ASUS yazılımsal olarak çok daha iyi bende kafede deneyimlemiştim harika bir monitör her markanın başka tadı var diyebiliriz.

Önerileriniz için teşekkür ederim.
Outlet mağazasında 3.499 TL olduğunu gördüğüm Gigabyte G24F-2 modeli cazip gözüktü.

Önerileriniz için teşekkür ederim.
Outlet mağazasında 3.499 TL olduğunu gördüğüm Gigabyte G24F-2 modeli cazip gözüktü.

Alırken garantili olmasına servis hizmetlerine de dikkat edin lütfen bazı mağzalarda sıkıntı oluyor sonrasında sıkıntı çıkmazsın sizler için.

Yeni konular

Geri
Yukarı