3500 TL 165 Hz monitör önerisi

Mehmet Halis

Kilopat
Arkadaşlar selam, monitörümü değiştirmek istiyorum. FPS/rekabetçi türde oyunlar oynuyorum. 3500 TL gibi bütçem var. 24' civarı 165Hz monitör arayışındayım. Şu aralar önerebileceğiniz uygun fiyatlı ürün var mı? Bu bütçede ASUS marka monitör sıkla var fakat alınır mı? Sorunlu mudur? Önerilerinizi bekliyorum.

IPS monitör olduğu için sorun çıkaracağını düşünmüyorum. Bunu önerebilirim.

Bütçeyi artırabiliyorsanız Dell G2722HS'ye bakın. Eğer artıramıyorsanız yukarıdaki ASUS TUF VG249Q1A ve Acer monitöre bakmanızı öneririm.
Bütçemin çok üzerinde bir ürün. teşekkür ederim öneri için ancak 27' benim için pek uygun değil gibi.

Önerdiğiniz ürünlere bakıyorum arkadaşlar, teşekkür ederim hepinize.

Bütçeyi artırabiliyorsanız Dell G2722HS'ye bakın. Eğer artıramıyorsanız yukarıdaki ASUS TUF VG249Q1A ve Acer monitöre bakmanızı öneririm.

Onu önermeyi ben de biliyorum hocam arkadaş 3500 yazmış bende ona göre öneri yaptım ben de biliyorum ASUS alınmaz ama bütçe o ne yapalım bana kalsa Dell 23.8″ G2422HS bunu alırım. Beğenmemenize anlam veremedim.

Hocam önerdiğin monitör VA panel ve ghosting çıkarma ihtimali var.
Onu önermeyi ben de biliyorum hocam arkadaş 3500 yazmış bende ona göre öneri yaptım ben de biliyorum ASUS alınmaz ama bütçe o ne yapalım bana kalsa Dell 23.8″ G2422HS bunu alırım. Beğenmemenize anlam veremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı