3500 TL 32" 144Hz 2K monitör tavsiyesi

TursuluPasta

Hectopat
Daha fazla  
3500TL'yi gecmeyecek oyun amacli VESA uyumlu G-Sync destekli (G-Sync olan FreeSync var o da olur) renk kalitesinin iyi olmasini istiyorum TN panel kesinlikle istemiyorum.

27" ve 24" olarak MSI'ın çok güzel monitörleri var. Kullanmadı fakat almayı düşünüyorum. Dikkatinizi çekerse bakabilirsiniz. Ha ama illa 32" olsun derseniz o araştırmayı kendinizin yapmalısınız kendi tercihlerinize göre. Ve bu araştırmayı yaparken de epey adlı siteyi kullanabilirisiniz şahsen ben her şeye epeyden bakıyorum kesinlikle tavsiye ederim ve filtre etme sistemi birçok siteden çok daha detay ve derin. Kesinlikle tavsiye ederim epeyi.

şahsen ben her şeye epeyden bakıyorum kesinlikle tavsiye ederim ve filtre etme sistemi birçok siteden çok daha detay ve derin. Kesinlikle tavsiye ederim epeyi.
Epey'deki bilgiler çoğu zaman yanlış oluyor. 8bit monitöre 10bit, olmayan renk gamını yazma gibi huyları var. Fiyat bilgisi için kullanılabilir fakat bilgi almak açısından Display Specifications daha yararlı.

27" ve 24" olarak MSI'ın çok güzel monitörleri var. Kullanmadı fakat almayı düşünüyorum. Dikkatinizi çekerse bakabilirsiniz. Ha ama illa 32" olsun derseniz o araştırmayı kendinizin yapmalısınız kendi tercihlerinize göre. Ve bu araştırmayı yaparken de epey adlı siteyi kullanabilirisiniz şahsen ben her şeye epeyden bakıyorum kesinlikle tavsiye ederim ve filtre etme sistemi birçok siteden çok daha detay ve derin. Kesinlikle tavsiye ederim epeyi.
27 inch ne tavsiye edersiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı