3500 TL akıllı saat önerisi

matadoria

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Hatay :)
Daha fazla  
Meslek
Electrical Automation
Profil Kapağı
1525868904
İşim gereği yüksekte çalışıyorum. Çalışma yaparken ekip arkadaşlarım ile telefon görüşmesi yapmam gerekiyor. O durumda zorlanıyorum. Akıllı saat tavsiyelerine ihtiyacım var. Telefon görüşmesi yapabilmesi ve hoparlörünün güçlü olması, benim aradığım en büyük kriter. Biraz araştırdım fakat içinden çıkamadım. Yabancı olduğum bir ürün grubu. Yardımlarınızı bekliyorum.

Apple kullanıyorsanız Series 3 alabilirsiniz.
Android kullanıyorsanız Watch 4 alabilirsiniz.
Huawei modellere de bakılabilir.

SIM kart desteği de var sanırım.
Aynı bütçedeki rakiplerine oranla çok boş bir saat. Tek özelliği WearOS olması.
Stainless olmayan modeli parasına değebilir.

Huawei Watch GT 3 yada Samsung Galaxy Watch 4, bu iki model hoşuma gitmedi değil. Farklı önerilere açığım. @ardayvl Apple düşünmüyorum hocam.

Huawei Watch GT 3 yada Samsung Galaxy Watch 4, bu iki model hoşuma gitmedi değil. Farklı önerilere açığım. @ardayvl Apple düşünmüyorum hocam.
Zaten bu bütçede alınabilecek en iyi cihazlar bunlar.
Eğer telefonunuz Samsung ise düşünmeden Watch 4 alın. Zira söz konusu saat WearOS olduğunda her marka istediği kısıtlamayı koyabiliyor.
İstemezseniz GT 3 alabilirsiniz. Ama yanılmıyorsam o saat Harmony OS kullanıyor. Açıkçası ben daha çok bebek bir yazılım olduğunu düşünüyorum.

Zaten bu bütçede alınabilecek en iyi cihazlar bunlar.
Eğer telefonunuz Samsung ise düşünmeden Watch 4 alın. Zira söz konusu saat WearOS olduğunda her marka istediği kısıtlamayı koyabiliyor.
İstemezseniz GT 3 alabilirsiniz. Ama yanılmıyorsam o saat Harmony OS kullanıyor. Açıkçası ben daha çok bebek bir yazılım olduğunu düşünüyorum.
Samsung telefon kullanıyorum dostum. Gönlümden Samsung saat almak geçiyor ama bu batarya işi kafamı kurcalıyor biraz. Günü anca çıkarıyor diyorlar. Galaxy S10 kullanıyorum, telefon zaten günü zor çıkarıyor. Birde saati telefon üzerinden şarj etmek zorunda kalacağım. Bu saatler kablo ile şarj olmuyor sanırım. Hangisi alırsam alayım bir tanede kablosuz şarj cihazı alacağız sanırım. Samsung alırsam şarj cihazı derdinden kurtulmuş olurum. :D

Samsung telefon kullanıyorum dostum. Gönlümden Samsung saat almak geçiyor ama bu batarya işi kafamı kurcalıyor biraz. Günü anca çıkarıyor diyorlar. Galaxy S10 kullanıyorum, telefon zaten günü zor çıkarıyor. Birde saati telefon üzerinden şarj etmek zorunda kalacağım. Bu saatler kablo ile şarj olmuyor sanırım. Hangisi alırsam alayım bir tanede kablosuz şarj cihazı alacağız sanırım.
O zaman tabii ki Watch 4 alın. Saatten aman aman beklentileriniz yoksa 56 saat kadar çalışabiliyor o saat. YouTube üzerinde videoları var.
Ve kablosuz şarj aleti almanız gerekmiyor. Kutudan çıkıyor zaten. Dilerseniz telefonunuzdaki ters kablosuz şarj özelliği ile de şarj edebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buna bir bakın dilerseniz.

O zaman tabii ki Watch 4 alın. Saatten aman aman beklentileriniz yoksa 56 saat kadar çalışabiliyor o saat. YouTube üzerinde videoları var.
Ve kablosuz şarj aleti almanız gerekmiyor. Kutudan çıkıyor zaten. Dilerseniz telefonunuzdaki ters kablosuz şarj özelliği ile de şarj edebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buna bir bakın dilerseniz.
Tavsiyen için teşekkür ederim dostum. Çalışırken telefon görüşmesi yapmak ızdırap oluyor. Dediğim gibi sesli görüşme yapmak ana amacım zaten. Açıkçası başka bir şey yapmayacağım. Belki bisiklet sürerken spor modunu açarım başka bir beklentim yok. Almışken de yarın öbür gün diğer özellikleri işime yarayacak bir saat almak istiyordum.

Tavsiyen için teşekkür ederim dostum. Çalışırken telefon görüşmesi yapmak ızdırap oluyor. Dediğim gibi sesli görüşme yapmak ana amacım zaten. Açıkçası başka bir şey yapmayacağım. Belki bisiklet sürerken spor modunu açarım başka bir beklentim yok. Almışken de yarın öbür gün diğer özellikleri işime yarayacak bir saat almak istiyordum.
Rica ederim. İyi günlerde kullanın :)

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı