3500 TL altı kulaklık önerisi

sevenabi

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 3500 TL altı kulaklık arıyorum, kablosuz veya kablolu olması benim için pek de önemli değil. En önemli olanı ses kalitesi, ses seviyesi ve mikrofon kalitesi. 10 gün önce Logitech G535 almıştım fakat hiç memnun kalmadım, 3500 lira altı kulaklığı olanlar önerilerini deneyimleriyle beraber yazabilir mi?

Razer Blackshark V2 USB kuzenimde var ve ben de Razer Blackshark V2 Pro kullanıyorum. Mikrofon kaliteleri sadece iş görüyor. Corsair HS80 inceleme videolarında mikrofon testlerine bir bakın, diğer kulaklıkların mikrofonlarından çok üstünler.

Hyperx kulaklıklarda mikrofon sadece mikrofon diye var. Steelseries kulaklıklarda da sıradan mikrofon var.
Hem ses hem de mikrofon olarak kablolu ve kablosuz Corsair HS80 çok iyi bir seçim olur.

Mikrofonu çok kaliteli kulaklıklar:
Corsair HS80, Razer Blackshark V2 Pro 2023, Sennheiser oyuncu kulaklıkları (firma oyuncu ekipmanlarını bıraktı), Audeze Maxwell. Aklıma gelen bunlar. Bu modeller harici yayıncı mikrofonu kalitesinde.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba, 3500 TL altı kulaklık arıyorum, kablosuz veya kablolu olması benim için pek de önemli değil. En önemli olanı ses kalitesi, ses seviyesi ve mikrofon kalitesi. 10 gün önce Logitech G535 almıştım fakat hiç memnun kalmadım, 3500 lira altı kulaklığı olanlar önerilerini deneyimleriyle beraber yazabilir mi?
Mikrofona önem veriyorsan HS80 al geç.

Hocam eğer 2. el bulabiliyorsanız temiz Arctis 7+ olabilir bulamazsanız Arctis 1

Ben de çok aramıştım bir zamanlar. HyperX Cloud III alıp arama olayını kapattım. Tek eksisi 'bana göre' kablolu oluşu. Kablosuz olsaydı çok iyi olacakmış. Ama onu da bir şekilde çözdüm. Eğer Amazon'da falan denk düşersen bir bak derim.

Geri
Yukarı