3500 TL bilgisayar önerisi

Gerçekten çok araştırdım ama hiçbiri içime sinmedi. Önerebileceğiniz hazır sistem (genellikle oyun için) var mı?

Hocam bütçenizi azcık zorlayıp ayrı ayrı toplamayı kabul ederseniz şöyle bir sistem toplayabilirsiniz.

.
CPU olarak AMD Ryzen 5 1600 AF, 12nm, revizyon model olarak isimlendirilenlerden alınız. Gücü AMD Ryzen 5 2600'a çok yakın.

.
Bütçe var ise daha iyi markalara yönelebilirsiniz.

.
AMD tarafında RX 580'den biraz daha iyi bir kart.

.
Bütçe varsa 480 GB modellerine bakabilirsiniz.

.

.

Dostum satın almadan önce ürünlerin açıklamasını iyice oku ben pek dikkat etmedim.
Sonradan eline para geçerse 1 adet daha 8 GB RAM alırsan çok iyi olur sisteme.

Hocam bütçenizi azcık zorlayıp ayrı ayrı toplamayı kabul ederseniz şöyle bir sistem toplayabilirsiniz.

.
CPU olarak AMD Ryzen 5 1600 AF, 12nm, revizyon model olarak isimlendirilenlerden alınız. Gücü AMD Ryzen 5 2600'a çok yakın.

.
Bütçe var ise daha iyi markalara yönelebilirsiniz.

.
AMD tarafında RX 580'den biraz daha iyi bir kart.

.
Bütçe varsa 480 GB modellerine bakabilirsiniz.

.

.

Dostum satın almadan önce ürünlerin açıklamasını iyice oku ben pek dikkat etmedim.
Sonradan eline para geçerse 1 adet daha 8 GB RAM alırsan çok iyi olur sisteme.

Sinerji Value A32-1650 Ryzen 3 2300X 8GB 240GB SSD GTX1650 Super bu sistemde R5 1600 Spec Delta Gigabyte GTX 1650 Super Gigabyte B450M S2H yükseltmesi yapsam ayni fiyat ve daha mantıklı geldi bana sizin düşünceleriniz nelerdir acaba?

Sinerji Value A32-1650 Ryzen 3 2300X 8GB 240GB SSD GTX1650 Super bu sistemde R5 1600 Spec Delta Gigabyte GTX 1650 Super Gigabyte B450M S2H yükseltmesi yapsam ayni fiyat ve daha mantıklı geldi bana sizin düşünceleriniz nelerdir acaba?

Olabilir hocam fakat kasa ve PSU firmasını hiç duymadım. 100 TL farkla Corsair Delta Spec RGB olanı alın. Dediğiniz geliştirmeler yapılınca alınabilir duruyor ama oradaki işlemcinin 12nm olması garanti değil bunu bilerek almalısınız.
Bu arada inno3D ve Gigabyte arasında çok feci bir fark yok gibi. 200 TL Gigabyte vermek yerine 300 TL MSI modele verir ya da hiç geliştirmezdim.
@Caner Uncu Hocam yardım edermisiniz benim biraz kafam karıştıda. Siz iyi anlıyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı