3500 TL bilgisayar önerisi

pc rehberi

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben sizden maks. 3500 TL'ye bilgisayar istiyorum, masaüstü laptop fark etmez. Yani oynayacağım oyunlar Son Oyuncu Minecraft arkadan arkadaşlarımla konuşacağım. Call of Duty de oynarım yani klavye mouse falan var he ne önerirsiniz hem de canlı derslerde var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam belki APU işlemciyi yükseltebilirsiniz.

Kardeşim şu A320 anakartları önermeyin artık! B450 olsun bizim olsun çok fiyat farkı da yok zaten hem overclock yapabilirsin hem güç beslemesi daha iyi hem de geleceğe yönelik olur. Ayrıca kesinlikle 3400G tavsiye ederim zaten 2400G ile aynı fiyat. Toplam fiyat: 3260. Rami 3466 mhze rahatça çekebilirsin.

Kardeşim şu A320 anakartları önermeyin artık! B450 olsun bizim olsun çok fiyat farkı da yok zaten hem overclock yapabilirsin hem güç beslemesi daha iyi hem de geleceğe yönelik olur. Ayrıca kesinlikle 3400G tavsiye ederim zaten 2400G ile aynı fiyat. Toplam fiyat: 3260. RAM'i 3466 MHz'e rahatça çekebilirsin.

Hocam önerdiğin kasaya o anakartı almak ve o PSU'yu almak tamamen mantıksız. Bir anakart için eşek model SSD alınmaz. Evet işlemciyi 3400G yapabilir fakat sizin öneriniz alınmaz.

Buradaki bütün sistemler berbat.

Hep öneriyorum, bu sistem bu fiyata çok iyi.
Bence daha güzelini toplarım. :)

Birazdan eve döneceğim bakalım.

Geri
Yukarı