3500 TL bütçe ile alınabilecek en iyi telefon hangisidir?

fatihensaar

Hectopat
Daha fazla  
3500 TL bütçem var telefon almak istiyorum, ancak son zamanlarda çok fazla çeşit bulunduğu için ne almalıyım bilmiyorum. Dolar kuru sabit olmadığı ve ÖTV zammı geldiği için fiyatlar iyice artmadan, bu ihtiyacımı karşılamak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

LG G7 ThinQ. Bu telefonu çok övüyorlar ve çok iyi puan almış. LG serisinde ki kronik sorun bunda da yoktur diye düşünüyorum ben. Tabii ki düşünme ile olmaz. Yabancı forumlardan araştırın derim. Telefonun fiyat performans odağı çok iyi gibi. Kronik sorunlara ben de bakıp ekleme yaparım ama eğer var ise Mi 8 alırsınız.

LG G7 ThinQ. Bu telefonu çok övüyorlar ve çok iyi puan almış. LG serisinde ki kronik sorun bunda da yoktur diye düşünüyorum ben. Tabii ki düşünme ile olmaz. Yabancı forumlardan araştırın derim. Telefonun fiyat performans odağı çok iyi gibi. Kronik sorunlara ben de bakıp ekleme yaparım ama eğer var ise Mi 8 alırsınız.
mi8 başarılı bi telefon eğer ötv zammı gelmemiş olsaydı migros sanal markette 128gb lık versiyonu 2.900TL civarındaydı şuan 3.700TL buda biraz bütçemi zorlar

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı