750-800 TL civarı alınabilecek en iyi telefonlar

Ya şu varki S3 üzerindeki Stock ROM viraz yavaş ama CyanogenMod atınca son hız çalışıyor. Bu arada aferin ne alaka :D.
Bakış açını beğendim ondan. Telefonu zamanında Root etmiştim. Başka da hiç bir şey yapmadım. Yani kullanımda önemli sonuçta gezinti sonrası bir sürü çerez olsun gereksiz sitelerden virüsler olsun bunları temizlediğin sürece yazılımsal bir problem söz konusu olmaz zaten tek problem zaman içerisinde donanımda olur oda mevcut zaten şarjı fazla gidiyor.

Bakış açını beğendim ondan. Telefonu zamanında Root etmiştim. Başka da hiç bir şey yapmadım. Yani kullanımda önemli sonuçta gezinti sonrası bir sürü çerez olsun gereksiz sitelerden virüsler olsun bunları temizlediğin sürece yazılımsal bir problem söz konusu olmaz zaten tek problem zaman içerisinde donanımda olur oda mevcut zaten şarjı fazla gidiyor.
Bir yerden sonra ROM gerekiyor bence maksimum performans için.

ROM nedir biliyorsunuz değilmi? Bilinçsiz iseniz kurcalamayın derim.
Zamanında isteseydim Androidi A dan Z ye okurdum ama ilgimi çekmiyordu ben kurcalamayı severim ki hiç bir şey zor değildir. Ama sim kartını ilk takışta yanlış takıp ikinciye değiştirmek zorunda kalmak zor bir şey tabi.

LG K10 aldım telefon şuanda iyi performans gösteriyor AnTuTu skoru 35700. İşlemci 1,14 ghz gösteriliyor fakat bende 1,3 ghz 8 çekirdek olarak çalışıyor. RAM 2 gb ekran kalitesi gerçekten iyi. Beni bir tek ses tatmin etmedi. Biraz daha yüksek ve bass olsaydı iyi olabilirdi.

K10'un hiç custom ROM, custom recovery desteği yok. Eminimki ileride cayır cuyur kastığında ROM atmak şart olacak, ama ROM olmadığından atılamayacak.
LG K10 aldım telefon şuanda iyi performans gösteriyor AnTuTu skoru 35700. İşlemci 1,14 ghz gösteriliyor fakat bende 1,3 ghz 8 çekirdek olarak çalışıyor. RAM 2 gb ekran kalitesi gerçekten iyi. Beni bir tek ses tatmin etmedi. Biraz daha yüksek ve bass olsaydı iyi olabilirdi.

Yazılımsal problem tabiki söz konusu olmaz bunlar olmadıkça ama donanım eskidikçe yavaşlayacak. S3'ün eski nesil TouchWiz arayüzüde cihaza ağır zaten. Eski ağır TouchWiz'den kurtulmak içinde custom ROM şart.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı