3500 TL bütçe ile sistem önerisi

Oktay atar

Femtopat
Daha fazla  
3500 TL gibi bir bütçem var biraz esneyebilir, hazır veya toplama bir sistem öneriniz var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:

3500 TL gibi bir bütçem var biraz esneyebilir, hazır veya toplama bir sistem öneriniz var mı acaba?
Ne kadar esneyebilir bütçeniz?
Diğer attığımdan ziyade bunu öneriyorum fiyat gayet iyi.

Bu sistemde SSD yok bir SSD alman gerekiyor. SSD'siz fiyatı 4020 TL.

Eline sağlık knk da rx 560 biraz eskidi

Bu sistemde SSD yok bir SSD alman gerekiyor. SSD'siz fiyatı 4020 TL.
Teşekkürler eline sağlık
Knk 3200 g zayıf bir işlemci 3400g li sistemi 3300 TL ye topladım bende şimdi daha iyi bir öneri var mı diye bakıyordum eline sağlık yinede

Ne kadar esneyebilir bütçeniz?

Diğer attığımdan ziyade bunu öneriyorum fiyat gayet iyi.
Bende 2. Attığınız ile apu sistem arasında kaldım esasında ekran kartı yeterli fakat biraz eskidi apu ile bu arasında kaldım bu yüzden
Teşekkürler bencede
@Oktay atar Bu bütçeye bu kadar. Bütçeyi arttırırsanız GG2 alırsınız. @NotYiit'in sistemi yerine GG2 almak daha mantıklı.
Tabi arasında 7 8 fps fark var bütçe esneyebilir dediğim 4000 e kadar çıkabilirim sanırım

Son düzenleme:
Bende 2. Attığınız ile APU sistem arasında kaldım esasında ekran kartı yeterli fakat biraz eskidi APU ile bu arasında kaldım bu yüzden
Teşekkürler bence de

Tabi arasında 7 8 FPS fark var bütçe esneyebilir dediğim 4000'e kadar çıkabilirim sanırım

Ben olsam GG2 alırdım, elime para geçince bir 8 daha eklerdim.

Geri
Yukarı