3500 TL Bütçe PC Toplama

Arkadaşlar ben aslında bir sistem topladım ama size de danışayım dedim. Benim topladığım sistem iyi mi ya da siz olsanız nasıl bir sistem toplardınız?

Eki Görüntüle 107843

Eki Görüntüle 107845

birde arkadaşlar 1366x768 cözünürlükte oynayacağım ona göre yorumlarınızı belırtınız

Anakart işlemci falan iyi ama Ekran kartı Ram psu ve kasa olarak bunları al: hepsiburada.com
abc.png

Tesseract giriş seviyesi bir kasa kardeşim. Önerdiğin güç kaynağı CM kasanın içinde olandan daha kötü. Referans tasarım soğutmaya sahip 970 yerine Asus Strix çok daha iyi. Bellek konusunda da değişik birşey tavsiye etmemişsin gerek yok bu şekilde almasına :)

Tesseract giriş seviyesi bir kasa kardeşim. Önerdiğin güç kaynağı CM kasanın içinde olandan daha kötü. Referans tasarım soğutmaya sahip 970 yerine Asus Strix çok daha iyi. Bellek konusunda da değişik birşey tavsiye etmemişsin gerek yok bu şekilde almasına :)

Kardeşim sana da bir şey beğendiremiyoruz. Bir şey biliyorum da söylüyorum. Codegen yılların markası ve hiç bir kötü yorum görmedim hem de 80+ bronze sertifikalı. GTX 970 olarak da kendin istediğini seç. Ayrıca tesseract tam bir f/p ürünü, bir kasaya o kadar para vereceğine başka parçalara harcarsın.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı