3500 TL civarı 1080p VA panel monitör önerisi

Bütçe
3500
KS demiş ki 3500 lira bandında VA paneller var o yüzden bu monitörü bulduk, siz ne önerirsiniz? Ben de 3500 lira altında IPS panel monitör linki paylaştım, VA panel almanın lüzumu yok. Kapat.
Aslında öyle demedim. Konu açıklamasında VA panel baktığımı ve VA panel aradığımı açıkça belirttiğimi düşünüyorum.

VA panellerdeki durumdan konu sahibi haberdar. Bunu dile getirmiş.
Buna rağmen VA panelde ısrarcı mısınız?
Sonra monitör gelince konu açıp "monitörümde ghosting var ne yapmalıyım?" diye konu açmayın.
Evet ghosting olayından haberdar olarak VA panel arayışına çıkmıştık çünkü IPS modellerde de siyah renklerde olan sorundan dolayı çekimserdik. Bu yüzden kararımızı VA panelden yana kullandık. Önerilerinizi bu bağlamda yaparsanız seviniriz.

KS demiş ki 3500 lira bandında VA paneller var o yüzden bu monitörü bulduk, siz ne önerirsiniz? Ben de 3500 lira altında IPS panel monitör linki paylaştım, VA panel almanın lüzumu yok. Kapat.
Üslubuna dikkat etmeni öneririm, gerçek hayatta böyle bir üslupla konuşursan herkes bu sakinlikte cevap vermez. Okuduğunu anlayamıyorsan da yorum yapmak zorunda değilsin. VA ve IPS panelin ne olduğunu bilen ve VA panel tavsiyesi isteyen birisine IPS panel istemiş gibi tavsiye verecek kadar okuduğunu anlamaktan uzaksan öğrenim hayatını biraz sorgulamanın vakti gelmiş denebilir.

Ks demiş ki 3500 lira bandında VA paneller var o yüzden bu monitörü bulduk, siz ne önerirsiniz? Ben de 3500 lira altında IPS panel monitör linki paylaştım, VA panel almanın lüzumu yok. Kapat.

Konuyu 4 kere okudum böyle bir şeyi ks söylememiş. 3500 lira fiyata IPS paneller neredeyse kalmadı doğru ama yokta değil dolayısıyla bu zaten yanlış bir bilgi. VA panel almakta bir tercihdir ghosting konusu açmakta tercihdir her VA panel kullanan Ghosting'ten şikayet etmez etmek zorunda da değil kullanıcının gözüne ve panelin kalitesine bağlı sonuçta burası forum açılabilir kişi TN panelden VA panele geçerse o yavaş yanıt süresini daha iyi hisseder.

Evet ghosting olayından haberdar olarak VA panel arayışına çıkmıştık çünkü IPS modellerde de siyah renklerde olan sorundan dolayı çekimserdik. Bu yüzden kararımızı VA panelden yana kullandık. Önerilerinizi bu bağlamda yaparsanız seviniriz.

Ergonomik açı ve renk açısından Philips iyidir.

Alternatif olarak AOC 24G2SAE/BK Monitör öneririm.
Ghosting ve smearing derecelerini aldıktan sonra UFO test eder bakarsınız. Gerisi sizde.

Hocam bu monitörün UFO testi gibi sonuçları veya testleri mevcut mu acaba? Merak ettim kullanılan panel kaliteli gibi duruyor eğer bu bütçede daha az ghosting ve smearing yapan bir modelse bu konularda sürekli tavsiye ederim kesinlikle.

Hocam bu monitörün UFO testi gibi sonuçları veya testleri mevcut mu acaba? Merak ettim kullanılan panel kaliteli gibi duruyor eğer bu bütçede daha az ghosting ve smearing yapan bir modelse bu konularda sürekli tavsiye ederim kesinlikle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önerisini yapmanı tavsiye etmiyorum. Bu bütçede ki VA'ların %95'i böyle. Dakika 6.45'te UFO testi var. Görüldüğü üzeri ghosting var. Olmayan yok zaten. Arkadaş IPS istemiyormuş.
O zaman ne diyoruz? Merhaba ghosting. 👍

Alternatif olarak AOC 24G2SAE/BK Monitör öneririm.
Ghosting ve smearing derecelerini aldıktan sonra UFO test eder bakarsınız. Gerisi sizde.
Hocam, illa 165 HZ olmayacaksa bütçe dostu güzel bir ürün buda var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önerisini yapmanı tavsiye etmiyorum. Bu bütçede ki VA'ların %95'i böyle. Dakika 6.45'te UFO testi var. Görüldüğü üzeri ghosting var. Olmayan yok zaten. Arkadaş IPS istemiyormuş.
O zaman ne diyoruz? Merhaba ghosting. 👍
Hocam ghosting de ghosting yani anladık. Biliyoruz VA'larda ghosting olduğunu ama her monitörde her panelde farklı düzeyde olduğunu da biliyoruz. Size önerileriniz için çok teşekkür ediyorum ve bu konuya bir daha yazmamanızı rica ediyorum. Merhaba ghosting 👍, güle güle @Saint Lucia 👍

Bu ürünü sipariş verdik, geldiği zaman ilk izlenimi ve ghosting düzeyini paylaşırız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı