3500 TL Ekran Kartsız PC Toplama

İsimliOyuncu

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Eski sistemimi satıp yeni bir sistem almak istiyorum. Oynadığım sadece Metin 2 adlı oyun var. Bilindiği üzere metin 2 oyununda tek çekirdekli CPU önemlidir. Dün eski sistemimdeki R7 250 ekran kartını çıkardığımda oyunda aynı FPS aldım. O yüzden ekran kartı için bütçe ayırmadan bir sistem toplamak istiyorum. 3500 TL Sistem toplar mısınız ?
Not: Topladığınız sistem Vatan Bilgisayardan olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
50 TL aştı ama değer bence sende incele derim.

Dosya Ekleri

• ekrankartsız.PNG
    ekrankartsız.PNG
    26,9 KB · Görüntüleme: 144
R7 250 ile bilgisayarlardaki dahili GPU arasında pek fark olmaz zaten ya. Siz ekran kartı koyun sisteme gine de. İyi bir ekran kartı kullandığınızda fark hissedilir olacaktır.

Toplam: 3466,97TL (KDV Dahil, US$ Kur: 3,48)​

R7 250 ile bilgisayarlardaki dahili GPU arasında pek fark olmaz zaten ya. Siz ekran kartı koyun sisteme gine de. İyi bir ekran kartı kullandığınızda fark hissedilir olacaktır.

Teşekkürler. Fakat böyle bir sistem düşünmüyorum.

Bu sistem çok iyi. 3500 TL vereceksiniz ve ekran kartı istemiyorsunuz ? Çıldırmamak elde değil..

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı