3500 TL GTX 970 Sistem

Drawmer

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Uzun zamandır kullandığım emektar PC'mi değiştirmeye karar verdim.
Eski sistemim için bileşenler şu şekildedir.
1- İntel i5 760 İşlemci
2-Leadtek GTS 250 Ekran Kartı
3-DDR3 8GB. Kingston RAM
4-Gigabyte GA-H55M-USB3 Anakart (Sanırım ilk USB3 anakart idi.)

Daha çok BF4 Multiplayer oynuyorum şu an için. Düşündüğüm sistem ve bütcem ortalama 3500TL civarında. Ben resim olarak yüklüyorum. Lütfen önerilerinizi ve ekonomik olacağını düşündüğünüz bilgileri paylaşmanızı rica ederim.

Şimdiden herkese teşekkürler.

New Sys.PNG

Arkadaşlar merhaba,

1- İntel i5 760 İşlemci
3-DDR3 8GB. Kingston RAM

Daha çok BF4 Multiplayer oynuyorum şu an için. Düşündüğüm sistem ve bütcem ortalama 3500TL civarında. Ben resim olarak yüklüyorum. Lütfen önerilerinizi ve ekonomik olacağını düşündüğünüz bilgileri paylaşmanızı rica ederim.

Eki Görüntüle 181033
Sisteminiz iyi, normalde Gtx 1060 derdim ama bu ekran kartı ucuza geliyor. Fakat o 970'in soğutması sizi yolda bırakır. Tavsiyem MSİ almanız, bende kullanıyorum öneririm. (y)

@Mute beni neden izlediğinizi sorabilir miyim? Sakıncası yok, lakin merak ettim...

Yerinde olsam samsung eşya almazdım
Hayda, neden? Madem iddia atıyorsun ortaya, sebebini de söyle.

Samsung SSD en kaliteliler den biridir.

Ayrıca klima televizyon monitör ve telefonlarını kullanıyorum, hiçbir sorun çıkmadı.

Bir firmayı, diğer ürünlerine bakarak yargılamamalısınız.

10 yıldır monitörünü, 6 yıldır LED televizyonunu kullanıyorum ve bir kere problem çıkarmadı. Dikkatsiz veya talihsiz olmanız markanın kötü olduğu anlamına gelmez.
Hocam benim B2223 monitör tam 6 yıllık. İnanır mısınız, ne bir titreme nede bir dalgalanma mevcut. :D

Arkadaşlar merhaba,

1- İntel i5 760 İşlemci
3-DDR3 8GB. Kingston RAM

Eki Görüntüle 181033

Bence İ5 6600K almak yerine i7 6700 alınabilir. Kutudan çıkan stok fanı kullanabilirsin bir süreliğine. Ayrıca ekran kartı olarak 1000'li veya 400'lü serilere yönelmelisin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı