3500 TL i5 4460 Sisteme Tavsiye (Monitör Dahil)

PerpFee

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 2 hafta içinde sistemi Vatan bilgisayardan alacağım. Sistem hakkında yorum yapar mısınız:

PC.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Onur kardeş, sen heralde bu fotoyu alıntı yaptın. Fiyatlar güncel değil. Perpfee kardeş monitörü AOC 21.5" i2269Vw GENİŞ EKRAN LED IPS MONİTÖR alıp harddiski caviar black yapabilir, veya ssd ekleyebilirsiniz dediğim mönitörden daha ucuzunu almayın. Çok aceleniz yoksa r9 380 bekleyin derim, veya başka sitelerden vatandan daha ucuza alıp eklersiniz. Gtx 960 4gb modeli de yeter.

Onur kardeş, sen heralde bu fotoyu alıntı yaptın. Fiyatlar güncel değil. Perpfee kardeş monitörü AOC 21.5" i2269Vw GENİŞ EKRAN LED IPS MONİTÖR alıp harddiski caviar black yapabilir, veya ssd ekleyebilirsiniz dediğim mönitörden daha ucuzunu almayın. Çok aceleniz yoksa r9 380 bekleyin derim, veya başka sitelerden vatandan daha ucuza alıp eklersiniz. Gtx 960 4gb modeli de yeter.
Yanlış bilgilendirme yapmayın foto bilgisayarda önceden beri duruyordu fakat halen fiyatlar aynı. Black serisi HDD'ye aşırı profosyoneller haricinde gerek yok.

Tavsiyeler için teşekkürler, ama vatan şubesinden gidip alacağım. Aoc 23.6'' E2461Fwh ve Asus 24'' VS248H arasında kaldım. Genelde fps online Cs go, Bf4, Gta5 ve H1z1 gibi oyunlarını oynuyorum sizce hangisi daha iyi olur. Son olarak R9 380 ile 960 arasında çok fark varsa r9 380 alabilirim.

Tavsiyeler için teşekkürler, ama vatan şubesinden gidip alacağım. Aoc 23.6'' E2461Fwh ve Asus 24'' VS248H arasında kaldım. Genelde fps online Cs go, Bf4, Gta5 ve H1z1 gibi oyunlarını oynuyorum sizce hangisi daha iyi olur. Son olarak R9 380 ile 960 arasında çok fark varsa r9 380 alabilirim.
Hocam yalnız benim yolladığım sistem sizinkinden kat kat daha iyi. İnternete güveniniz yoksa Sinerji'yi araştırabilirsiniz sosyalde de birçok arkadaş Sinerji'den sistem topladılar. Montajını vesaire yapıp sana yolluyorlar.

Hocam yalnız benim yolladığım sistem sizinkinden kat kat daha iyi. İnternete güveniniz yoksa Sinerji'yi araştırabilirsiniz sosyalde de birçok arkadaş Sinerji'den sistem topladılar. Montajını vesaire yapıp sana yolluyorlar.

Hocam montaj için para ödemesi gerekmiyormu ek olarak sanırım montaj hizmeti diye birşey var 30TL'ye olabilir.

İlginiz için sağolun.Kredi kartına vade farksız 9 taksit imkanı oluyormu acaba sinerjide bilginiz varmı ? Toplama işini kendimde halledebilirim, ekran kartı 970 olursa benim için daha iyi olur zaten.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı