3500 TL ile Gaming Laptop Tavsiyesi

merttastekin

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba saygıdeger kullanıcılar. 10 yıldır kullandıgım casper bılgısayarım benı bırak dıye bagırıyor. Bende 1-2 haftaya gaming laptop alıcagım. Konunun baslıgındakı gibi 3500 TL üst limitim var ve genel itibariyle bana önerdikleri ürün Monster firması oluyor.
Sizin görüşleriniz neler?
Benim gönlüm cocuklugumdan beri takip ettigim alienware serisinde lakin laptop fıyatları 6500 TL'den baslıyor.
MSI olsun lenova olsun daha baska markaların bu fiyattaki laptopları nasıldır.
İstanbul Mecidiyekoydekı bılgısayarcılar caddesindeki bir abim bana 2 el temizinden Tulpar T7 bulalım vs gibi seyler soyledı lakın sıfır ürün olmayacagı icin ne zaman bozulacagıda belirsiz olur.
Görüşleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Abra a7 6.4.4 oneririm. 3.600 e denk gelirim buyuk ihtimalle 17.3 ekranla 1080p oyun oynamak daha guzel olur bana sorarsan. Ayni urunu bende kullaniyorum gayet memnunum.

Dell'i öneriyorum alalı 2 hafta oldu. GTA5 Ultra-High karışımında 40-60 FPS alıyorum.
2 Fanı var ve gerçekten harika bir soğutma performansı var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı