3500 TL klavye önerisi

Bütçe
3500 ₺
Arkadaşlar selam,

Mekanik bir klavye almak istiyorum. İnternetten araştırmalarımda bu iki modeli buldum, kullananlar varsa yorumlarını alabilir miyim? Başka önerilere de açığım.

MSI Vigor GK50 Elite kullanıyorum. Çok memnunum. Benden sonra iki arkadaşım daha aldı ve onlar da çok memnun. Hatta bir arkadaşım klavyemi kullandıktan sonra kendi klavyesini satıp öyle değiştirdi :D kesinlikle tavsiye ederim.

Not: Ben satın aldığım zaman yanlış hatırlamıyorsam 500-600 TL civarında bir fiyatı vardı.

Arkadaşlar selam,

Mekanik bir klavye almak istiyorum. İnternetten araştırmalarımda bu iki modeli buldum, kullananlar varsa yorumlarını alabilir miyim? Başka önerilere de açığım.

Süper ötesi bir klavye.

Bütçen yetmiyorasa

Bu paralara çıkacaksanız eğer custom almanızı öneririm. Mekanik klavye switchleri ilerde basmama çift basma problemleri olcak.

Hotswap custom bi klavye alın istediğiniz hassasiyette switch alın. Bozulursa 10snde değişirsiniz.

Sınır yok istersen dokunmatilk ekran seviyesinde hassas gaming switch alırsın istersen sesi güzel yazma hissi iyi olan switch.

Sky is the limit

İkisi de o parayı hak etmeyen ürünler.

Sizin öneriniz varsa alabilirim.

Bu paralara çıkacaksanız eğer Custom almanızı öneririm. Mekanik klavye Switch'leri ileride basmama çift basma problemleri olacak.

Hotswap Custom bir klavye alın istediğiniz hassasiyette Switch alın. Bozulursa 10SND'e değişirsiniz.

Sınır yok istersen dokunmatilk ekran seviyesinde hassas Gaming Switch alırsın istersen sesi güzel yazma hissi iyi olan Switch.

Sky is the limit.

Yanıtınız için teşekkür ederim, bu konuyu biraz açmanız mümkün mü veya kendi araştırabileceğim kaynaklar varsa paylaşırsanız sevinirim.

Süper ötesi bir klavye.

Bütçen yetmiyorasa.

İnceleyeceğim, teşekkür ederim.

Yanıtınız için teşekkür ederim, bu konuyu biraz açmanız mümkün mü veya kendi araştırabileceğim kaynaklar varsa paylaşırsanız sevinirim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Klavye kasası + switch + Keycaps alıyorsunuz.

İstediğiniz ses tonunda switch alabilir istedğiniz keycaps ile görselliği arttırabilirsiniz.

Epomaker TH80 olabilir başlangıç için. Bu kit halinde satılıyor. İleride ya da şimdiden switch ve keycaps değişebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı