3500 TL laptop önerisi

Makaleler
45
Ben ameliyat olduktan sonra çalışmaya başlayacağım. Aldığım ilk maaşı direkt laptop alacağım. Ağır oyun oynamayacağım bir bilgisayar istiyorum. Her yere taşımak istiyorum. Belki 3500 TL olur. Ama laptop olsun. Ama tabii arada sırada oyun oynarım. LoL, Metin 2, CS:GO oyunları kaldirsa yeter. Birazcık daha oyun olabilir.

Not: Hemen alamayacağım. Ameliyat için evde kalmam gerekiyor. Laptop dayanır mı? Oyun oynamak için toplama kasa iyi diyor herkes. Fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu dönemde 3000'ın altına neredeyse laptop yok zaten 3500'e laptop alırsın almasına fakat csgo vs oynayabileceğini sanmıyorum. Ya oyun oynama zevkinden vazgeç ya da bütçene ekleme yaparak ortalama oyunları oynayabileceğin bir bilgisayar alabilirsin.

Şu dönemde 3000'ın altına neredeyse laptop yok zaten 3500'e laptop alırsın almasına fakat csgo vs oynayabileceğini sanmıyorum. Ya oyun oynama zevkinden vazgeç ya da bütçene ekleme yaparak ortalama oyunları oynayabileceğin bir bilgisayar alabilirsin.
Toplama kasa alsam, ilk önce 2500 TL verip; sonra onun içine ekleme yapsam nasıl olur?

Not: Dediğim gibi çalışmaya başlayınca alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı