3500 TL Laptop Önerisi

Fifa 18 de ultra ayarlarda 100 fps alıyorum. Pes 18 de de sabit 60 fps olduğu için onda da kasma falan olmuyor. Şuanlık bunları söyleyebilirim. Yarın her oyuna girer hepsinin fps ve ısı değerlerini yollarım. 2 haftalık deneyimimce de gayet memnun kaldım.

Hepsini fotooğraflarıyla atacaktım ama siteye yükleyemedi. Ben de mecburen böyle yaptım. İstediğiniz başka oyun varsa söyleyin varsa onların da fps değerlerini atabilirim.
Counter Strike:Global Offensive: En yüksek ayarlar 100-120fps
Euro Truck Simulator 2: En yüksek ayarlar sabit 60fps
Payday 2: En yüksek ayarlar 50-60fps
Rainbow Six Siege:Very High 80-90fps
Çok teşekkür ederim dostum. Peki Gta 5, te nasıl bir fps değeri alabiliriz sence? Veya PUBG?

İyi günler arkadaşlar ben makine mühendisliği okuyorum Catia ve AutoCAD programlarını kullanıyoruz. Ayrıca Total War Atilla ve Rainbowsixsiege oynamak istiyorum Bütçem 3500 (+-200) DELL Inspiron 7567 modelinin tasarımı çok hoşuma gitti fakat emin değilim i5 7300 Hq ve 1050 4GB modeli bana yeter mi? İçinde 1TB hdd var m2 portu boş orayada 120 gb lik bir SSD takacağım sizce bana yeteli olur mu?

O tür programlar hakkında bilgim yok fakat o oyunları 1050 rahat rahat oynatır. :) (TOTAL WARDA ayarları biraz kısmanız lazım akıcı bir performans istiyorsanız)

İyi günler arkadaşlar ben makine mühendisliği okuyorum Catia ve AutoCAD programlarını kullanıyoruz. Ayrıca Total War Atilla ve Rainbowsixsiege oynamak istiyorum Bütçem 3500 (+-200) DELL Inspiron 7567 modelinin tasarımı çok hoşuma gitti fakat emin değilim i5 7300 Hq ve 1050 4GB modeli bana yeter mi? İçinde 1TB hdd var m2 portu boş orayada 120 gb lik bir SSD takacağım sizce bana yeteli olur mu?
Benim bilgisayarım i73537U ve 740m. Rahatlıkla AutoCAD kullandım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı