3500 TL laptop tavsiyesi

prcprcprc

Centipat
Bir süredir araştırıyorum ve fiyatlar inanılmaz arttı. Şunu gördüm az önce:

Şu dönemde bu fiyatlara FHD olan ve 8 GB RAM'e sahip bir laptop bulunabileceğini sanmıyorum. O yüzden kaçırmak istemiyorum. Günlük işler için gayet yeterli duruyor. Oynayacağım oyunları da Vega 8 rahatlıkla çalıştırır diye düşünüyorum.

Stokta yoklar dolayısıyla fiyatları ne durumda olur bilmiyorum ancak şu ikisi de güzel görünüyor. Gerçi pek farkları yok ama ASUS ve Lenovo olduğu için bunlara daha yakındım:

Son düzenleyen: Moderatör:
Attığınız Acer'in fiyatı gayet makul. Malzemesini bilmem ama alınabilir bence bu dolar kurunda.
Evet normalde diğer attıklarımı veya başka modellerde indirim beklemeyi düşünüyordum ama şu durumda fiyatı çok makul geldi bana da.
ASUS ve Lenovo daha önce kullandım ve her yönüyle memnun kalmıştım. Tasarımları da çok hoşuma gitti. Fakat ne zaman stokta olurlar, fiyatları ne olur bilemiyorum. Şu durumda beklemek de mantıklı gelmiyor.

Evet normalde diğer attıklarımı veya başka modellerde indirim beklemeyi düşünüyordum ama şu durumda fiyatı çok makul geldi bana da.
ASUS ve Lenovo daha önce kullandım ve her yönüyle memnun kalmıştım. Tasarımları da çok hoşuma gitti. Fakat ne zaman stokta olurlar, fiyatları ne olur bilemiyorum. Şu durumda beklemek de mantıklı gelmiyor.
Elini hızlı tut.

Geri
Yukarı