3500 TL Monitör Dahil Sistem Tavsiyesi

Kneeaxer

Kilopat
Kek günü
Daha fazla  
İyi günler herkese, önümüzdeki hafta sonu monitör dahil sistem toplamak istiyorum.
Öncelikle oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. Vaktimi PC'de oyun oynayarak geçiriyorum. (MOBA, CS:GO, Steam oyunları ağırlıklı) Bu yüzden 3500 TL'ye alabileceğim maximum performanslı sistem + monitör tavsiyesi istiyorum arkadaşlar.
Tabii ki önerilerinizde ekran kartı çok önemli, GTX 970 istiyorum fakat sisteme monitör dahil edeceğimden diğer parçalardan kısmak istemiyorum. Bu yüzden R9 AMD tavsiyelerine de açığım. Monitöre de özellikle önem veriyorum hertz / ms bakımından. Bu bütçeye alabileceğim en iyi monitörü tavsiyelerine eklerseniz memnun olurum. (Gaming monitör diyorlar sanırım.) Beni 4-5 sene idare etsin yeter. :) Herkese iyi forumlar.
Not; Parçalar Vatan Computer'dan alınacaktır.

Son düzenleme:
33500000.png

Buyur kardeşim benim elimden bu geldi :)

Evet Vatan Computer'dan toplayacağım. r9 380x ile r9 390 arasındaki fark çok mu?

Vatan pc toplanmaz. Çok pahalı ve gereksiz fiyatları. R9 390 ve r9 380x arasında gözle görülür bir fark var arkadaşın önerdiği sistem daha iyi bir kere. Vatandan almayacaksanız size güzel sistem önereyim ben vatandan öneremem çünkü gereksiz yere pahalı. İ5 6600 k webdenal sitesinde 834 tl, diğer sitelerde 850-860 tl civarı ( Sinerji, Eksen, Bilişimport, Teknobiyotik gibi) Vatan da ise 900 tl sadece burada bile 50-60 tl paran artıyor daha bunun ram i var hard diski var rahat 200-300 tl yi buluyor başka siteden topladın mı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı