3500 TL monitör dahil sistem

Freedager neden overclock yapılmayan sisteme işlemci soğutucu koyuyorsun ki kardeşim? Zaten stok fanı var i5 6500'ün. Kutuyla beraber geliyor. İşlemci soğutucudan kısıp anakarta daha fazla önem verilebilir.

Freedager neden overclock yapılmayan sisteme işlemci soğutucu koyuyorsun ki kardeşim? Zaten stok fanı var i5 6500'ün. Kutuyla beraber geliyor. İşlemci soğutucudan kısıp anakarta daha fazla önem verilebilir.
@Silinen üye bu konuyu neden hortlarttığın hakkında en ufak bir fikrim bile yok. İşlemci soğutucusu koymamın nedenı ise hem daha yüksek soğutma hem de daha sessiz bir soğutma.

Kelime avcılığıyla alakası yok. Konuyu iyice okumadan etmeden sistem önerisi yapıyorsun bir de yardım etmek isteyenlere laf yapıyorsun bilmeden kat kat daha iyisi toplanır diye. Sapphire firması sosyalde pek de memnun olunmayan firmalardan. Sıcaklık değerleri üretim kalitesi vb. açıdan. Evga sapphire den daha kaliteli bir firmadır. Gtx 970 gerek yazılım desteği gerek oyun desteği gerek güç tüketimi gerek stabilite açısından r9 390 dan daha iyidir. Bir de gitmişsin Everest kasa önermişsin. Malzeme bilgin burdan belli işte hala daha z170 yonga setli anakart öneriyorsun. Bir de gidip WD Black serisi HDD koymuşsun 100 tl farkla. Bu topladığın sisteme ne diyeceğimi bilmiyorum insanları yanlış yönlendirme, bilgilendirme.

Saphireyi yabana atma!
Gayet kaliteli bileşenleri var forumda şuan bulamasam da büyükçe bi konusu var. Kötü yorum neredeyse yok.

Saphireyi yabana atma!
Gayet kaliteli bileşenleri var forumda şuan bulamasam da büyükçe bi konusu var. Kötü yorum neredeyse yok.
Sapphire in kötü yorumumu yok? :D Kardeşim biraz daha iyi oku konuları araştır o zaman farkına varırsın. Sapphire markasında diğer markalara göre (MSI, Asus) kullanılan malzeme kalitesi kötü, sıcaklık değerleri daha fazla. Bu yüzden de fiyatları daha düşük. Biraz daha araştırıp öyle cevap ver dostum.

Sapphire in kötü yorumumu yok? :D Kardeşim biraz daha iyi oku konuları araştır o zaman farkına varırsın. Sapphire markasında diğer markalara göre (MSI, Asus) kullanılan malzeme kalitesi kötü, sıcaklık değerleri daha fazla. Bu yüzden de fiyatları daha düşük. Biraz daha araştırıp öyle cevap ver dostum.

Ben gayette yeterli seviyede araştırma yaptım. Sen sanırım uzun süredir bakmıyorsun iyi bi araştırmaya senin ihtiyacın var Saphire markasına kötü diyen birisisin git bak bakalım nitro modellerine..
Şimdi dersin ki nitro modelini önerisiyosun diğerleri kötü hepsinin iyi olması lazım,
Sen asusta strix modeli hariç kartına pek bakan alan gördün mü ki?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı