3500 TL monitör dahil sistem

the-pro

Hectopat
Daha fazla  
Sistem ara tatil dönemimde vatan bilgisayardan alınacak. Önerileriniz vatan bilgisayardan olursa daha iyi olur. Sistem monitör dahil GTX 970 içerirse daha iyi olur.

Bu sistemi alabilirsin ancak bütçeni biraz aştı. Sana tavsiyem parçaları internet üzerinden alman. Bu sayede 200 tl gibi bir para cebinde kalır. Eğer bu sistem pahalı geldiyse işlmeciyi i5 6400 yapabilirsin. Ama bence yapma. Aileni ikna edip internet üzerinden Sinerji Eksen gibi firmalardan satın alırsan daha ucuza getirebilirsin.

Dosya Ekleri

• vatan 3600.png
    vatan 3600.png
    29,8 KB · Görüntüleme: 660
Bu sistemi alabilirsin ancak bütçeni biraz aştı. Sana tavsiyem parçaları internet üzerinden alman. Bu sayede 200 tl gibi bir para cebinde kalır. Eğer bu sistem pahalı geldiyse işlmeciyi i5 6400 yapabilirsin. Ama bence yapma. Aileni ikna edip internet üzerinden Sinerji Eksen gibi firmalardan satın alırsan daha ucuza getirebilirsin.
Bence o fiyata kat kat daha iyi sistem toplanır. Bu sistem senin topladığını yer.

Ekran Alıntısıytu.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence o fiyata kat kat daha iyi sistem toplanır bu sistem senin topladığını yer.
Komik çocuksun. Daha düzgün okumayı öğrenemeden insanlara boş boş havalanıyorsun. "Monitör"ü nerede o sistemin? Hem bütçeyi aşmışsın üstüne birde eksik bileşen var. Okumayı öğrenin. Arkadaş "Monitör dahil." demiş değil mi?

@fpr213 Şimdi sen bu sistemin kat kat daha iyi olduğunu mu söylüyorsun? Sisteminde monitör göremiyorum arkadaş 3500 tl monitör dahil demiş. Ayrıca overclcok edilemeyen bir işlemciye z170 yonga setli bir anakart öneriuyorsun sadece israf başka bir şey değil. İntelin stok fanı hem sesli çalışır hemde sıcaklık bakımından memnun etmez uzun vadede ben de harici işlemci soğutucusu ekledim. Kat kat daha iyi sistem toplanır diyip z170 yonga setli bir anakart koymandan belli bilgi seviyen.

Sapphire almam diyorsa Anakartı değiştirip gtx 970 koyabilir arkadaş.
ben sizin gibi kelime avcılığı yapmıyorum en azından.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısısadsad.PNG
    Ekran Alıntısısadsad.PNG
    36,3 KB · Görüntüleme: 439
Sapphire almam diyorsa Anakartı değiştirip gtx 970 koyabilir arkadaş.
ben sizin gibi kelime avcılığı yapmıyorum en azından.
Kelime avcılığıyla alakası yok. Konuyu iyice okumadan etmeden sistem önerisi yapıyorsun bir de yardım etmek isteyenlere laf yapıyorsun bilmeden kat kat daha iyisi toplanır diye. Sapphire firması sosyalde pek de memnun olunmayan firmalardan. Sıcaklık değerleri üretim kalitesi vb. açıdan. Evga sapphire den daha kaliteli bir firmadır. Gtx 970 gerek yazılım desteği gerek oyun desteği gerek güç tüketimi gerek stabilite açısından r9 390 dan daha iyidir. Bir de gitmişsin Everest kasa önermişsin. Malzeme bilgin burdan belli işte hala daha z170 yonga setli anakart öneriyorsun. Bir de gidip WD Black serisi HDD koymuşsun 100 tl farkla. Bu topladığın sisteme ne diyeceğimi bilmiyorum insanları yanlış yönlendirme, bilgilendirme.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı