3500 TL Monitör Dahil Sistem

Valla kasa, ekran kartını Gigabyte alacağım, kulaklık, mouse, klavye,monitör hariç aynı sistemi alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de aynı ihtiyaçlarım için 3200 lira civarı bir bütçem var. Monitörü multimedya için de kullanacağım için 27" IPS bir monitör düşünüyorum. Bu sebepten işlemciyi X6 6300, ekran kartını GTX 660 TI seçebildim (SSD de var sistemde). Eğer sadece oyun için düşünülmüyorsa bu tarz bir şey daha dengeli bir sistem bana göre. Tabi arkadaşınızın seçimi.

Ben de bir sistem toplayacağım fakat dolar malum. Her yorumumda bunu yazarım büyük bir ihtimal aldığınız ürünlerin neredeyse hepsi dolar eğer dolar düşerse sistemde o kadar ucuzlar.

Kasaya gelince Vatan'da açıklama kısmında kasanın 31.6 santimetrelik bir ekran kartı sığabileceğini söylüyor.

Seçtiğiniz ekran kartı üst düzey bir ekran kartı dolayısıyla boyutları da öyle.

Verdiğim web sayfasının en altına inerek dikkat ve boyutlar kısmına bakınız. Ben pek anlamadım ama boyutu hesaplamak için enini boyunu yazmışlar.

Link :GTX770-DC2OC-2GD5 - Graphics Cards - ASUS

Üsteki link İngilizce'dir.

Artık hesapla ve oluyor mu diye bakabilirsin. Ben pek anlamadım yoksa bakardım.

GTX 680 yerine GTX 770 alınmalı. Ayrıca 4761 liradan 3570 liraya düşecek kadar bir indirim olacağını sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı