3500 TL monitör önerisi

Bianos

Centipat
Daha fazla  
Az once bir post atmistim ASUS secilmisti fakat VA oldugu icin ghosting olur denildi. Şu anda sectigim IPS monitorlerden hangisi en iyisidir? Tavsiye verir misiniz?

Dosya Ekleri

• 1659522815610.png
    1659522815610.png
    328,4 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleyen: Moderatör:
Burada daha ucuz.

Kendim kullanıyorum problem çıkmadı fakat ölü pikselden şikayet edenler var.

Az once bir post atmistim ASUS secilmisti fakat VA oldugu icin ghosting olur denildi. Şu anda sectigim IPS monitorlerden hangisi en iyisidir? Tavsiye verir misiniz?
Monitörün ms değeri senin için önemliyse (oynadığın oyunlar nedeniyle) LG olan modeli almanı öneririm. 1ms GtG demek diğer 1ms'lerden daha iyi bir performans demek. Onun dışında üstündeki Asus modeli öneririm. Fakat daha tecrübeli arkadaşlar da detaylı tavsiye verebilirler.

ey
Burada daha ucuz.

Kendim kullanıyorum problem çıkmadı fakat ölü pikselden şikayet edenler var.
eyvallah sadece aralarindan iyisine ihtiyacim var amazondan ucuza getiricemde

Monitörün ms değeri senin için önemliyse (oynadığın oyunlar nedeniyle) LG olan modeli almanı öneririm. 1ms GtG demek diğer 1ms'lerden daha iyi bir performans demek. Onun dışında üstündeki Asus modeli öneririm. Fakat daha tecrübeli arkadaşlar da detaylı tavsiye verebilirler.
bende asusu dusunuyorum hz olarak msyi sollamazmi ayrica freesync premium vsr kesilmeleri cok onluyor diye biliyorum

ey
eyvallah sadece aralarindan iyisine ihtiyacim var amazondan ucuza getiricemde

bende asusu dusunuyorum hz olarak msyi sollamazmi ayrica freesync premium vsr kesilmeleri cok onluyor diye biliyorum
Hz'de Asus öndeymiş evet dikkat etmemişim. İkisini de 144Hz sandım. Ama dediğim gibi bana kalsa o ikisi arasında bi tercih yapardım. Hatta Asus daha teknolojik sanırım onu alırdım.

Lgde'de freesync var ayrıca aralarındaki en iyi monitör benimde kullandığım LG modeli.Bende almadan önce kararsız kalmıştım ama Asusün IPS glow sorununu ve ghosting sorununu çok fazla kullanıcıda gördüm, forumda "Asus 249q1a alınırmı" diye başlıklar var inceleyebilirsin.LG monitör hakkında sormak istediğin bi şey varsa yardımcı olurum.Monitörün tek sıkıntısı ses kartı çok kötü onun dışında hiç bir kusurunu görmedim.

Baktim ama goremedim ayrica IPS'te ghosting falan imkansiz değilmi ASUS hem 165Hz hem de FreeSync Premium var.

Baktim ama goremedim ayrica IPS'te ghosting falan imkansiz değilmi ASUS hem 165Hz hem de FreeSync Premium var.
hayır imkansız değil, zaten asus'ün gerçek değeri 1 ms değil o 1ms mrpt pazarlama taktiğidir. Önemli olan ms gtg süresidir ve LG bunu karşılıyor.

Geri
Yukarı