3500 TL mouse önerisi

Hursit13

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 Ryzen 5600x 16gb ram 3600 mhz 1tb m2 ssd
Mouse almak istiyorum şu an Razer DeathAdder V2 kullanıyorum memnun değilim Logitech G PRO superligt V1 almak istiyorum FPS oyunları için genellikle Valorant CS2 LoL oynuyorum önerinizi bekliyorum.

Memnun olmamanızın sebebi nedir? Tutuşunuz vs mi? G PRO parasını hak eden bir mouse değil, tutuş tipinizden bahsederseniz ona göre tavsiye vermek daha sağlıklı olur.

Son düzenleme:
Mouse almak istiyorum şu an Razer DeathAdder V2 kullanıyorum memnun değilim Logitech G PRO superligt V1 almak istiyorum FPS oyunları için genellikle Valorant CS2 LoL oynuyorum önerinizi bekliyorum.

Superlight alınmaz Viper V2 Pro öneririm.

Memnun olmamanızın sebebi nedir? Tutuşunuz vs mi? G PRO parasını hak eden bir mouse değil, tutuş tipinizden bahsederseniz ona göre tavsiye vermek daha sağlıklı olur.

Hocam fareyi beğenmiyorum sebebi ilk olarak maalesef elime uymuyor avuç içine gelen kısım düz olmadığı için elime uymuyor.
Bir de farenin yan tuşlarının altında bir gıcırtı yapıyor elime çok ağır geliyor sanki bütün yük bir alanda toplanmış gibi hissediyorum kablosuz olsun istiyorum.

Hocam fareyi beğenmiyorum sebebi ilk olarak maalesef elime uymuyor avuç içine gelen kısım düz olmadığı için elime uymuyor.
Bir de farenin yan tuşlarının altında bir gıcırtı yapıyor elime çok ağır geliyor sanki bütün yük bir alanda toplanmış gibi hissediyorum kablosuz olsun istiyorum.

Tamamdır o zaman ergo tutuş deathadderlardan vs vazgeçeceksiniz. Ben deathadder v3 pro kullanıcısıyım mesela, o yüzden sordum memnuniyetsizlik nedeninizi. Yukarıda Viper V2 Pro size ilaç olur bu bütçede. G Pro'ya para vermeyin, 3 tane de alternatif bırakıyorum aşağıya incelersiniz. Tam el boyutunuzu tutuş şeklinizi bilmiyorum bunlar biraz daha clawdır palmda da aşırı rahatsız etmez. Ergodan rahatsız olduğunuza göre tam bir palm olduğunuzu düşünmüyorum 4 mouse da uyacaktır size.

Bütçe çıkarsa WLmouse Beast X Magnezyum Mouse

Tamamdır o zaman ergo tutuş DeathAdder'lardan vs vazgeçeceksiniz. Ben DeathAdder V3 Pro kullanıcısıyım mesela, o yüzden sordum memnuniyetsizlik nedeninizi. Yukarıda Viper V2 Pro size ilaç olur bu bütçede. G PRO'ya para vermeyin, 3 tane de alternatif bırakıyorum aşağıya incelersiniz. Tam el boyutunuzu tutuş şeklinizi bilmiyorum bunlar biraz daha clawdır palmda da aşırı rahatsız etmez. Ergodan rahatsız olduğunuza göre tam bir palm olduğunuzu düşünmüyorum 4 mouse da uyacaktır size.

Bütçe çıkarsa WLmouse Beast X Magnezyum Mouse

Hocam claw kullanıyorum özellikle sen hangisini tavsiye edersin özellik anlaminda seni de yoruyorum kusura bakma biraz da dış görünüşe önem veren biriyim.

Hocam claw kullanıyorum özellikle sen hangisini tavsiye edersin özellik anlaminda seni de yoruyorum kusura bakma biraz da dış görünüşe önem veren biriyim.

Özellik bakımından en iyisi bu zaten bu fiyat bantlarına çıktığımızda çoğu 3395 sensör ve Nordic 52840 MCU kullanıyor. Bu mouse tüy gibi 39 40 gr ağırlığı var ve magnezyum kasa bütçe çıkarsa değerlendirebilirsin. Onun dışında videolarını izle mouseların hiçbiri üzmez. Mini boyu da var WLmouse Beast X'in. Sana videoları salıyorum aşağıya bi değerlendirirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Özellik bakımından en iyisi bu zaten bu fiyat bantlarına çıktığımızda çoğu 3395 sensör ve nordic 52840 mcu kullanıyor. Bu mouse tüy gibi 39 40 gr ağırlığı var ve magnezyum kasa bütçe çıkarsa değerlendirebilirsin. Onun dışında videolarını izle farelerin hiçbiri üzmez. Mini boyu da var wlmouse Beast X'in. Sana videoları salıyorum aşağıya bir değerlendirirsin.

Hocam karar verdim senin sayende Helios 2 alacağım ama aklıma takılan neden insanlar bu kadar çok Logitech G PRO Superlight tercih ediyor ya da neden tüm e sporcular böyle fareler var iken Logitech G PRO Superlight tercih ediyor.

Hocam karar verdim senin sayende Helios 2 alacağım ama aklıma takılan neden insanlar bu kadar çok Logitech G PRO Superlight tercih ediyor ya da neden tüm e sporcular böyle fareler var iken Logitech G PRO Superlight tercih ediyor.
Hocam Helios 2 Pro'nun Mcu Nordic 52833 haberin olsun. Nordic 52840 ile aradaki farka buradan bakabilirsin Nordic Semiconductor Infocenter

E-spor oyuncularının çoğu sponsorluklar ve alışkanlıklar yüzünden kullanıyor G Pro'yu

Players Buradan kontrol edebilirsin.

TenZ'in kullandığı mouse mesela belki piyasanın en iyisi. Henüz gelmedi TR'ye, gelirse Wraith'te bulabiliriz zaten. Onun dışında Lamzu vs kullanan da oldukça var. Dediğim gibi alışkanlıklar ve sponsorluklar. Lamzu modelleri önermedim bu arada çoğu ergo durduğu için ama bir bak istersen vaktin varsa swarcow'dan da izle videolarını. Mouselar

Son düzenleme:

Geri
Yukarı