3500 TL notebook önerisi

Gösterdiğin ürün hdd 5400 rpm olması dışında güzel . Yani hdd hızı da 7200 olsa her yönden iyi diyebilirdim ama işini görür. Oyunlarda 960m içermesi zaten senin için en önemli durum. Bence alabilirsin işlemci ve ekran kartı yönüyle gerçekten güzel bir ürün.

Öğrenciysen Abra A5 V6.2.2 15.6" Gaming Laptop bunu alabilirsin.Öğrenci indirimiyle 3400-3450 civarlarına denk geliyor sanırım.
Ama benim gösterdiğim bilgisayarın ekran kartı gtx960m senin söylediğin bilgisayarki gtx950m benimki daha iyi değilmi

Recep abinin bu konuya cevap vermesi için napabilirim onun fikrini almayı çok istiyorum.@Recep Baltaş

Son düzenleme:
Dell Inspiron 7559-B70W81C Intel Core i7-6700HQ 2,6 Ghz 8 GB Fiyatı
Arkadaşlar 3500 limitim var iyice araştırdım oyun bilgisayarı olarak bence bu fiyata bu bilgisayar harika. Sizce başka bilgisayar var mı bu fiyata daha iyi?

Bunu alabilirsin. Her türlü senin bulduğun notebook'tan daha iyidir. Abra A5 V7.1 15.6" Oyun Bilgisayarı

Öğrenciysen Abra A5 V6.2.2 15.6" Gaming Laptop bunu alabilirsin.Öğrenci indirimiyle 3400-3450 civarlarına denk geliyor sanırım.

Hocam senin söylediğine gelecek olursak Monster notebook'lardaki fiyatlar öğrenci indirimininde içinde olduğu fiyatlardır. Öğrenci indirimini çıkarınca 3700 civarı oluyor senin gösterdiğin notebook

Bunu alabilirsin. Her türlü senin bulduğun notebook'tan daha iyidir. Abra A5 V7.1 15.6" Oyun Bilgisayarı

Hocam senin söylediğine gelecek olursak Monster notebook'lardaki fiyatlar öğrenci indirimininde içinde olduğu fiyatlardır. Öğrenci indirimini çıkarınca 3700 civarı oluyor senin gösterdiğin notebook
Cevap verdiğiniz için size minnettarım ama bu bilgisayarda hdd yokmu

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı