3500 TL notebook önerisi

3 - 4 ay sonra yollarsın servise hem HDD veya SSD taktırırsın hemde güzelce temizlettirirsin sana geri gönderirler.
Kusurabakmayın biraz fazla soru sorucam bu kadar para vericem sizde bu kadar sorumu mazur görün,
Aldığım an gönderip hdd veya istediğim parçayı taktırabilirmiyim. Taktırırsam sadece parça fiyatınımı alırlar yoksa el emeğide alıyolarmı? Ayrıca moontster markasını ilk defa Technopatta gördüm kaliteli bir markamı garantisi güvenilir mi? Bide garantiye göndermek istediğim zaman nereye göndericem bayiyemi vericem yoksa adreslerine kargoylamı yolluycam.

Aldığın an göndermektense alırken özelleştir kısmından istediğiniz şeyleri taktırabilirsiniz. Sadece parçanın fiyatını alırlar özelleştir diyip satın aldığınız zaman.

Ben kullanıyorum Monster bende bir kaç ay sonra göndermeyi düşünüyorum SSD taktırmak için. Monster şuan piyasada Fiyat/Performans açısından en iyi seçeneklerden biri hatta tek diyebilirim. Ürünü aldıktan 2 hafta içinde sebep göstermeden direk iade edip paranızı geri alabilirsiniz güvenilirdir hiç bir sıkıntı yaşatmaz size.

Göndereceğiniz yer İstanbul/Kadıköy'deki ofisleridir onlar öder kargo parasını. Müşteri hizmetleri olsun, pc'leri olsun güzel son 1 yıldır. Önceden sorunlulardı ama 1-2 yıldır gayet iyi oldular tavsiye ederim. Dediğim gibi 2 hafta iade şansın var şartsız koşulsuz. Oyunları önceden indir zorla bilgisayarı ve bazı programlarla 3DMARK gibi programlarla zorla pc'yi eğer sorun görürsen geri iade et paranı al zarara girmezsin.

Aldığın an göndermektense alırken özelleştir kısmından istediğiniz şeyleri taktırabilirsiniz. Sadece parçanın fiyatını alırlar özelleştir diyip satın aldığınız zaman.

Ben kullanıyorum Monster bende bir kaç ay sonra göndermeyi düşünüyorum SSD taktırmak için. Monster şuan piyasada Fiyat/Performans açısından en iyi seçeneklerden biri hatta tek diyebilirim. Ürünü aldıktan 2 hafta içinde sebep göstermeden direk iade edip paranızı geri alabilirsiniz güvenilirdir hiç bir sıkıntı yaşatmaz size.

Göndereceğiniz yer İstanbul/Kadıköy'deki ofisleridir onlar öder kargo parasını. Müşteri hizmetleri olsun, pc'leri olsun güzel son 1 yıldır. Önceden sorunlulardı ama 1-2 yıldır gayet iyi oldular tavsiye ederim. Dediğim gibi 2 hafta iade şansın var şartsız koşulsuz. Oyunları önceden indir zorla bilgisayarı ve bazı programlarla 3DMARK gibi programlarla zorla pc'yi eğer sorun görürsen geri iade et paranı al zarara girmezsin.
Çok teşekkür ederim fazlasıyla yardıöcı oldun bana önerebileceğin daha iyisi yok diyosan bu fiyata tamamdır

Malesef daha iyisi yok. Senin gösterdiğinede baktım bir çok özelliği bundan düşük o yüzden bunu önerdim hocam.

Hocam pardon ama DELL 7559 ile Abra A5 V7 arasındaki hangi özellikleri kıyaslayarak daha düşük diyorsunuz anlamadım? Sadece Hardisk RPM hızı fazla. Hepsiburada'dan alacagınız Dell 7559 16gb RAM + Windows 10 ile 3500 TL. Bu şartlarda monster almak çok mantıksız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı