3500 TL oyun laptopu önerisi

XxLapalupaxX

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar max. bu fiyata alacağım bir oyun bilgisayarı istiyorum. İstediğim sadece şunlar :
2 adet fan ve 17.3 inch ekran.
Bunlar olduktan sonra zaten iyi bir ekran kartı, işlemci ve RAM falan olur.
Bunların 3500 TL'ye olması %100 şart olan bir gamebook biliyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kusura bakma şimdi linkini atacağım sana laptop fiyatını 100-200 tl fazla. Monster önerecektim ama o da en az 4000 tl den başlıyor. Sebebi ise dolar. Neyse sen bak beğenirsen alabilirsin soracağın soru olursa sorabilirsin !!
ASUS X550VX CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-12GB RAM-1TB HDD-GTX950M 2GB-15.6"W10 NOTEBOOK
Abra A7 V6.5 17.3" Oyun Bilgisayarı
kardeş sen bunu önermek istiyordun galiba bende bunu almak istiyorumda daha ucuzunu merak ediyorum ondan bu konuyu açtım. senin önerdiğin aslında 17.3 inç ekran olsa galiba alırdım .

Senin önerdiğin daha iyide bütçene göre ayarlamak istedim. İstersen çok acelen yoksa dolar düşerse al bence ama senin tercihin.
Senin önerdiğin daha iyide bütçene göre ayarlamak istedim. İstersen çok acelen yoksa dolar düşerse al bence ama senin tercihin.
aynen kardeş dolar aşırı yükseldiği için 4100 tl olmuş zaten yazın monster yaz indirimi olunca kesinlikle almayı düşünüyom yinede sağol

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı